

10 590 000 Kč
Byt 4+1, 93 m², U Šalamounky, Praha
Ve výhradním zastoupení majitele Vám exkluzivně nabízíme krásný, světlý byt o dispozici 4+1 v lokalitě Smíchov, ulice U Šalamounky ve 2. NP cihlového domu. Užitná plocha bytové jednotky činí 93 m² + balkón 6 m². K bytu náleží sklep o velikosti 2 m².
Byt prošel částečnou rekonstrukcí - výmalba celého bytu, nové podlahy a nové rozvody elektřiny bez nutnosti dalších investic. Do bytu je přiveden plyn – plynový kotel na topení, ohřev vody pro koupelnu a vaření. Ve obývacím pokoji je k dispozici klimatizace.
V dané lokalitě je veškerá občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost. V okolí se nachází škola, školka, restaurace, dětské hřiště a přímo před domem je supermarket. Autobusová zastávka Malvazinky je naproti domu, přímé spojení na metro B za několik minut.
Výhodou bytu je aktuální dispozice čtyř neprůchozích pokojů s možností změny dispozice na moderní 4+kk. Byt je vhodný jak pro rodinné bydlení, tak jako výhodná investice s následným pronájmem.
Takže pokud hledáte nový domov na Praze 5 nebo chcete investovat do nemovitosti s obrovským potenciálem, tak Vás srdečně zvu na prohlídku.
Parametry
- ID nabídky Realingo-45720
- Cihlová stavba
- Dobrý stav
- 1. patro
- 93 m² užitné plochy
- 113 871 Kč za m² užitné plochy
- Osobní vlastnictví
- Balkón (6 m²)
- Energeticky mimořádně nehospodárná (G)
- Mimo záplavovou oblast
- Dostupné od 11. 11. 2022
- na Realingu
- Aktualizace před 8 dny
Co je v okolí
Kontaktujte makléře ihned
Broker Consulting, a.s.
Broker Consulting, a.s.
Napsat dotaz či poptávku
Podobné nabídky v okolí
10 590 000 Kč
Byt 4+1, 93 m²
U Šalamounky, Praha
Kontaktujte makléře ihned
Broker Consulting, a.s.
Broker Consulting, a.s.