

Nabízím k prodeji dům o velikosti 3+kk na ul. Husova v obci Drnholec, zastavěná plocha 75 m², pozemek 334 m².
Nemovitost byla zkolaudována v roce 2010 je napojena na veškeré inženýrské sítě ( vyjma plynu, který se nachází před domem) a nabízí 2 vinné sklepy se zázemím a posezením s tím, že nad prvním sklepem je postaven stávající dům a nad druhým sklepem je stavební parcela na které je možné postavit obdobný dům či rozšířit stávající dům.
Dům byl současným majitelem využíván k trvalému bydlení, ale díky své poloze a možnosti rozšíření je výbornou investiční příležitostí ke krátkodobým pronájmům. Přímo před domem vede Cyklotrasa Moravská vinná stezka, která je 288 km dlouhá.
Obec Drnholec se nachází v Mikulovské vinařské podoblasti a je významnou vinařskou obcí v této podoblasti.
Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl majitelem předložen. V souladu s novelou zákona o hospodaření s energií uvádíme energetickou třídu G.
Parametry
- ID nabídky Realingo-2153116854
- Cihlová stavba
- Velmi dobrý stav
- 170 m² užitné plochy
- 334 m² pozemku
- 29 412 Kč za m² užitné plochy
- Osobní vlastnictví
- Energeticky mimořádně nehospodárná (G)
- Mimo záplavovou oblast
- na Realingu
- Aktualizace před 135 dny
Co je v okolí
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.
Podobné nabídky v okolí
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.