Tato nabídka již není k dispozici
(od 11. 1. 9:08)

3 199 000 Kč
Splátka od 14 919 Kč měsíčně (úrok 5,74 %)Rodinný dům, 98 m², Kunětice
Je součástí Vašeho plánování budoucnosti rodinný domek vybudovaný dle vašich představ, obklopený přírodou, v blízkosti řeky Labe, protože jste vášnivý rybář? Další vaší podmínkou je lokalita v okolí Pardubic, dobrá dopravní dostupnost a klid? Tak čtěte dál….
Námi nabízený rodinný dům určený k rekonstrukci se nachází v obci Kunětice. Obec leží severovýchodně od Pardubic v atraktivním území na úpatí Kunětické hory a lemována řekou Labe. Díky přírodě a krásám okolí je lokalita využívána k rekreačním účelům, nejen pobytovým, ale díky síti cyklostezek je lokalita vyhledávána pro cykloturistiku či turistiku.
Nemovitost se zastavěnou plochou 116 m² se nachází na břehu řeky Labe v klidné části obce a nabízí se pro rodinné bydlení, kdy lze přestavbou vybudovat bydlení s plochou až 198 m² podlahové plochy (s využitím možností obytného podkroví). Další možností je pojmout tuto nemovitost z investičního pohledu s možností vybudování 2 samostatných bytových jednotek a jejich následným pronájmem. Celková plocha pozemku je 231 m².
Do domu je zavedena kanalizace a elektřina (220 i 380 V). Do domu nyní zavedena užitková voda ze studny. Dům je možné napojit na obecní vodovod i plynovod (nutnost vybudování přípojky cca 50 m).
Obec má vynikající dopravní obslužnost a dostupnost i dojezdovou vzdálenost do Pardubic a Hradce Králové, nájezd na dálnici D11 a D35 cca 10 min.
V obci je také přístaviště výletní lodi Arnošt z Pardubic a obec leží na vyhledávaných cyklotrasách.
ev.č.: 1652
třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná
dle vyhlášky č.148/2007 Sb.
poloha objektu: v bloku
druh objektu: smíšená
stav objektu: Před rekonstrukcí
umístění objektu: centrum obce
typ domu: přízemní
velikost: atypický
zastavěná plocha (m²): 116
užitná plocha (m²): 98
plocha parcely (m²): 231
počet podlaží objektu: 1
Parametry
- ID nabídky Realingo-1652
- 98 m² užitné plochy
- 231 m² pozemku
- 116 m² zastavěné plochy
- 32 643 Kč za m² užitné plochy
- na Realingu
- Aktualizace před 62 dny