

Nabízím k prodeji skladový areál v Českých Budějovicích o celkové ploše 4 159 m² s dobrou dostupností na dálnici D3 i do celého města.
K dispozici jsou dvě propojené skladové haly o celkové užitné ploše 1 416 m². Haly mají ocelovou konstrukci a zateplený plášť. Plechová střecha je dvouplášťová a také zateplená.
Skladovací výška po ocelovou konstrukci střechy je 5,6 m. Do nejvyššího bodu mezi jednotlivé konstrukční prvky střechy je potom vzdálenost od podlahy cca 7,4 m.
Podlaha je betonová.
Pro vjezd do haly slouží tři elektrická vrata o průjezdné šířce 4,2 m a výšce 4 m.
Haly mají vnitřní osvětlení, elektrickou přípojku na 400 V a nejsou vytápěné.
Nechybí zabezpečovací systém s kamerami.
Velkou výhodou jsou pak nakládací rampy.
K halám je navíc zateplené administrativní zázemí – 4 kanceláře, kuchyňka, sprcha a WC.
Vytápění kanceláří je zajištěno radiátory. Zdrojem tepla je elektrický kotel. Užitkovou vodu ohřívá elektrický bojler.
Areál je napojený na elektřinu, kanalizaci a vodu z veřejné sítě.
Celý areál je oplocen. Vjezdová vrata do areálu jsou elektrická s dálkovým ovládáním.
Venkovní zpevněná plocha má celkovou rozlohu 2 404 m². Může sloužit jako odstavná a manipulační plocha pro kamiony a jiná vozidla nebo se zde dá vybudovat například další hala.
V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.
Rádi Vám pomůžeme i s financováním nemovitosti.
Parametry
- ID nabídky Realingo-421834
- Smíšená stavba
- Velmi dobrý stav
- 4 m² užitné plochy
- 4 m² pozemku
- 1 m² zastavěné plochy
- 9 975 000 Kč za m² užitné plochy
- Energeticky mimořádně nehospodárná (G)
- Odpad: veřejná kanalizace
- Elektřina: 230 V a 400 V
- Internet
- na Realingu
- Aktualizace před 33 dny
Co je v okolí
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.