

Hledáte místo, kde si odpočinete od ruchu města, ale přitom budete mít Brno doslova na dosah? Máme pro vás ideální řešení - zděnou chatu s krásnou zahradou v oblíbených Ostopovicích.
Co vás zde čeká?
Chata o užitné ploše 53 m² - po částečné rekonstrukci v roce 2017, vhodná k rekreaci i celoročnímu užívání.
Zahrada 520 m² - ideální pro relaxaci, posezení s výhledem do okolní krajiny, nebo pro pěstování.
Komfortní zázemí - vytápění tepelným čerpadlem i kamny, voda z vlastního zdroje, odpad řešen jímkou.
Soukromí a pohodlí - příjezd je po udržované nezpevněné cestě, parkování přímo na vlastním pozemku.
Lokalita:
Ostopovice leží v těsné blízkosti Brna - autem i MHD jste v centru během pár minut, zastávka MHD cca 10 minut pěšky. Najdete tu kompletní občanskou vybavenost, ale zároveň klid a přírodu.
Toto místo je skvělou volbou pro každého, kdo touží po klidném zázemí s možností relaxace, ale nechce se vzdát pohodlí městského života.
Zaujala Vás tato nemovitost? Zavolejte mi pro více informací nebo domluvení prohlídky.
Parametry
- ID nabídky Realingo-232727
- Jiný druh stavby
- Velmi dobrý stav
- 53 m² užitné plochy
- 560 m² pozemku
- 40 m² zastavěné plochy
- 56 585 Kč za m² užitné plochy
- Osobní vlastnictví
- Energeticky mimořádně nehospodárná (G)
- Vytápění: lokální tuhá paliva
- Elektřina: 230 V a 400 V
- na Realingu
- Aktualizace před 8 dny
Co je v okolí
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.
Podobné nabídky v okolí
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.






