

10 500 Kč
Byt 1+kk, 28 m², Šimáčkova, Praha
Dovolujeme si exklusivně nabídnout, tento hezký zařízený byt 1+kk v 3NP s výtahem o celkové ploše 28m² v krásném secesním opraveném domě s výtahem na P-7, Holešovice. Tento hezký a světlý byt 1+kk , disponuje celkovou užitnou plochou 28m² + 5m² sklepní koje. Je vybaven hezkou kuchyňskou linkou , která má vestavěnou el.troubu, indukční desku, vestavěnou menší lednici, a také nedílnou součástí všech spotřebičů je myčka. Celková plocha obývacího pokoje a kuchyně je 23m².
Koupelna je osazena sprchovým koutem, umyvadlem, WC a pračkou. Vše ve velice čistém a udržovaném stavu. Celková plocha koupelny činí 3m².
Dále byt sestává z předsíně o celkové ploše 3m². Zde jsou k dispozici police a menší úložné prostory.
V bytě zůstává z vybavení také postel, vestavěná skříň. V domě je k dispozici Vodafone a tedy možnost rychlostního internetu nebo TV.
Byt na vás bude působit velice světlým dojmem. Toto je díky oknům , která jsou do půlkruhu a tedy panoramického výhledu , který zpřístupňuje světlo do bytu ze všech stran.
Občanská vybavenost je zde vynikající jako i dostupnost na metro a nebo MHD . Nedaleko je park Stromovka k volnočasovým aktivitám. Přístup do centra Prahy autem během několika minut a MHD tramvají do 10min. Metro Holešovice je vzdálené jen 5min tramvají jakož i vlakové nádraží a nákupní centrum Stromovka je v docházkové vzdálenosti.
Hledáme jen bonitní , pracující a spolehlivé nájemce k dlouhodobému pronájmu. tento byt vřele doporučuji. Vratná kauce 15 000,-Kč.Byt je k dispozici od 30.4.2021
Parametry
- ID nabídky 1921
- Cihlová stavba
- Velmi dobrý stav
- 2. patro (z 5)
- 28 m² užitné plochy
- 33 m² pozemku
- 375 Kč za m² užitné plochy
- Osobní vlastnictví
- Sklep
- Energeticky mimořádně nehospodárná (G)
- 25 dní na Realingu
- Dnes aktualizováno
Co je v okolí
Podobné nabídky v okolí
10 500 Kč
Byt 1+kk, 28 m²
Šimáčkova, Praha
Kontaktujte makléře ihned

Roman Benda
RK Bohemia s.r.o.
Potřebujete více informací?
Kontaktujte makléře ihned

Roman Benda
RK Bohemia s.r.o.