Realingo

Zpět na hledání

Realingo

Tato nabídka již není k dispozici
(od 3. 12. 21:14)

Zobrazit 5 nabídek v okolí
Pronájem obchodní prostory - II, Poděbrady, 23 m²
Neaktivní nabídka
14 000 Kč

Obchodní prostory, 23 m², II, Poděbrady

Exkluzivně Vám nabízíme k pronájmu výjimečný obchodní prostor - kancelář, který je umístěn na přízemí s velkou výlohou, o celkové podlahové ploše 23m², v projektu „U Granda Mistra Kominického“ v samotném srdci Poděbrad (pod tímto názvem naleznete na internetu stránky s konkrétním popisem domu). “Grandiózní a pyramidální“, toť koncepce domu, která připomíná a odráží oblíbené rčení původního vlastníka domu Josefa Douděry, mistra kominického, zvaného „Grand“. Jak již název U Granda vypovídá, vše musí být „grandiózní a pyramidální“, a tak i při stavbě domu byly použity nejmodernější materiály a technologie. Prostor je moderně koncipován s výškou stropu 2,8 m. Díky velkoformátovým oknům, od podlahy až do stropu, je prostor krásně prosvětlen. Jedná se o luxusní obchodní nebo kancelářské prostory za dostupnou cenu v dosahu Prahy na krásném místě v centru oblíbeného lázeňského města. K uvedeným prostorám je k dispozici i samostatná kuchyňka s WC a sprchovým koutem o rozloze 11m² kterou sdílí i vedlejší nájemce obchodních prostor který ji skoro vůbec nevyužívá. Prostory jsou vyklizené a čisté, připravené pro nové nájemníky. Všechny prostory v domě disponují rekuperačním systémem větrání, který nabízí zdravé vzdušné prostředí, aniž by bylo třeba otevírat okna. Stejně tak můžete použít klimatizaci pro vytápění nebo chlazení. Veškeré prostory jsou osazeny moderním a úsporným LED osvětlením. Dům má centrální plynovou kotelnu. Ve všech prostorech je komfortní podlahové vytápění. Bytový dům byl zkolaudován na konci roku 2022 a aktuálně je určen k dlouhodobému pronájmu. Poděbrady jsou především překrásným městem s lázeňskou atmosférou. Ulice Husova je velmi atraktivní lokalita v centru Poděbrad, která nabízí vše potřebné ke komfortnímu bydlení. Hlavní výstup z domu vede jen 2 minuty pěší chůze do centra, což je největším benefitem. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost: blízkost přírody, za domem je cyklostezka kde si můžete jít ráno podél řeky Labe zaběhat, nepřeberné množství obchůdků, kaváren, restaurací a sportovišť. Městskou autobusovou dopravou se dostanete po celém městě i do přilehlých vesnic. Město leží na trase meziměstské železniční trati Praha, Nymburk, Kolín. Nájezd na dálnici D11 je vzdálen 4 min. jízdy od domu. Měsíční nájemné je 14.000,- Kč a zálohy na služby 2.993,- Kč (teplá a studená voda 100 Kč, plyn zálohy 600 Kč, elektřina zálohy1000 Kč, úklid, osvětlení a další služby 1293 Kč). Kauce jsou 2 nájmy a 1 nájem vč. poplatků a DPH je poplatek za zprostředkování realitní kanceláří (prezentace, představení, smlouvy). Zvu Vás na prohlídku těchto unikátních prostor. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N114917.

Parametry

  • ID nabídky Realingo-N114917
  • Velmi dobrý stav
  • 23 m² užitné plochy
  • 609 Kč za m² užitné plochy
  • Osobní vlastnictví
  • Energeticky úsporná (C)
  • na Realingu
Mapa se načítá...

Co je v okolí

poiAutobus (Poděbrady, škola)500 m
poiObchod (COOP Jednota)1 150 m
poiSupermarket (Albert)620 m
poiRestaurace (Čínská restaurace Na Ostende)410 m
poiHospoda (Restaurace U Langrů)1 230 m
poiKavárna (Café Oliver)600 m
poiLékárna600 m
poiPošta900 m
poiMateřská škola320 m
poiZUŠ Otakara Vondrovice300 m

Podobné nabídky v okolí

Obchodní prostory, Poděbrady, 290 01
Cena dohodou
Obchodní prostory, Poděbrady, 290 01
Kanceláře, Palackého, Poděbrady, 70 m²
3 630 Kč
Kancelář, 70 m², Palackého, Poděbrady
Kanceláře, Palackého, Poděbrady, 70 m²
1 210 Kč
Kancelář, 70 m², Palackého, Poděbrady
Kanceláře, Palackého, Poděbrady, 70 m²
2 420 Kč
Kancelář, 70 m², Palackého, Poděbrady
Sklady, Poděbrady, 290 01
70 Kč
Sklad, Poděbrady, 290 01
Zobrazit všechny z okolí
  1. Okres Nymburk
  2. Poděbrady
  3. Poděbrady II, Poděbrady
  4. Dr. Beneše, Poděbrady
Neaktivní nabídka
14 000 Kč

Obchodní prostory, 23 m²
II, Poděbrady

Realingo.cz
Realingo je největší český realitní vyhledávač, který podobně jako Google vyhledává nové reality na internetu. Denně pro Vás máme připraveno přes 65 000 nabídek prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních nemovitostí.
Ještě nemáte naši Realingo mobilní aplikaci?
Pokračujte v hledání z mobilu, přihlaste se k upozorněním na nové nabídky a najděte své vysněné bydlení díky Realingu. :-)
Mobilní aplikace AndroidMobilní aplikace iOS
Pro inzerenty
  • Přidat inzerát
  • Registrace / Přihlášení
  • Importní můstek
  • Pravidla používání
  • Zpracování osobních údajů
  • Kdo jsme
Může se hodit
  • Mobilní aplikace Android
  • Mobilní aplikace iOS
  • Cenová mapa
  • Blog