

Výjimečný objekt s pozemkem o rozloze 1 796 m a užitnou plochou 2 969 m nabízí jedinečnou příležitost propojit historický půvab a současný komfort. Nachází se v lázeňské oblasti Teplic, pouhé dvě minuty od výstavby hotelu Hilton, obchodních center Galerie a Fontána a Krušnohorského divadla. V bezprostřední blízkosti se rozkládají rozlehlé parky, lázeňské domy a kompletní občanská vybavenost, což vytváří ideální prostředí pro klidné i městské bydlení.
Dům prošel kompletní rekonstrukcí exteriéru, která zahrnovala novou fasádu, střechu a okna, přičemž byl kladen důraz na zachování původních architektonických detailů. Interiér je ve fázi před dokončením jsou již hotové nové rozvody, výtah, schodiště i příčky, což umožňuje budoucímu majiteli přizpůsobit dokončení podle vlastních představ. Projekt počítá s patnácti bytovými jednotkami o celkové ploše 1 945,7 m v dispozicích od 2+kk až po 4+kk, přičemž nabízí i možnost úprav na rezidenční bydlení, apartmány či butikový hotel. Každý byt je navržen s důrazem na vysoký standard, včetně mramorových koupelen a prémiových materiálů.
Dům je napojen na kanalizaci a vodovod, disponuje plně vybavenou technickou místností a nabízí možnost parkování na pozemku. Rezidence je ve stavu dokončení a je zde možnost dokončení na klíč podle individuálních požadavků investora. Zároveň je možné využít dotační program podle aktuálního projektu.
Tento unikátní dům v jedné z nejžádanějších lokalit Teplic spojuje eleganci, prostor a vysoký investiční potenciál. Luxusní prostředí, lázeňská atmosféra a moderní infrastruktura činí z této rezidence ideální projekt k dokončení přesně podle vašich představ ať už pro komfortní bydlení, dlouhodobý pronájem nebo hotelové využití.
Kontaktujte nás pro více informací a osobní prohlídku této výjimečné nemovitosti.
Parametry
- ID nabídky Realingo-268
- Cihlová stavba
- Novostavba
- Samostatný
- Patrový
- 3 patra
- 2 969 m² užitné plochy
- 1 796 m² pozemku
- 958 m² zahrady
- 838 m² zastavěné plochy
- Výtah a bezbariérový
- Odpad: veřejná kanalizace
- Mimo záplavovou oblast
- na Realingu
- Aktualizace před 38 dny

