Načítání...
Nemovitosti na prodej, Klášterec nad Ohří
(14)nejnovější


649 000 Kč
Chalupa, 15 m²
Klášterec nad Ohří - Mikulovice, okres Chomutov, Ústecký kraj


1 350 000 Kč
Chata
Klášterec nad Ohří, 431 51


6 590 000 Kč
Chalupa, 232 m²
Mariánské údolí, Klášterec nad Ohří - Miřetice u Klášterce nad Ohří, okres Chomutov


499 000 Kč
Garáž, 18 m²
Klášterec nad Ohří, okres Chomutov, Ústecký kraj


1 221 000 Kč
Ostatní, 135 m²
Místo, okres Chomutov, Ústecký kraj


1 121 000 Kč
Ostatní, 32 m²
Beskydy


1 089 000 Kč
Chata, 40 m²
Mariánské údolí, Klášterec nad Ohří


499 000 Kč
Garáž
Klášterec nad Ohří, 431 51


620 000 Kč
Chata, 17 m²
Mikulovice, Klášterec nad Ohří


1 500 000 Kč
Chata
Klášterec nad Ohří, 431 51


5 200 000 Kč
Chalupa, 95 m²
Klášterec nad Ohří - Mikulovice, okres Chomutov, Ústecký kraj


8 390 000 Kč
Ostatní, 225 m²
Klášterecká Jeseň, Klášterec nad Ohří


1 250 000 Kč
Chalupa, 16 m²
Klášterec nad Ohří, okres Chomutov, Ústecký kraj


420 000 Kč
Garáž, 18 m²
Klášterec nad Ohří
Nemovitosti na prodej
- Nemovitosti na prodej Miřetice u Klášterce nad Ohří, Klášterec nad Ohří
- Nemovitosti na prodej Kadaň
- Nemovitosti na prodej Perštejn
- Nemovitosti na prodej Okres Chomutov
- Nemovitosti na prodej Kryštofovy Hamry
- Nemovitosti na prodej Stráž nad Ohří
- Nemovitosti na prodej Hradiště, Karlovy Vary
- Nemovitosti na prodej Okres Karlovy Vary
- Nemovitosti na prodej Okres Louny