

4 950 000 Kč
Byt 2+1, 51 m², Palackého, Mladá Boleslav
Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 a výměře 51 m², který se nachází v 1. podlaží bytového domu v ulici Palackého, v Mladé Boleslavi.
Byt má prakticky řešený vstupní prostor, který plynule propojuje obytnou část. Kuchyň je vkusně řešena v kombinaci bílé kuchyňské linky a jemných zelených tónů, které prostoru dodávají svěží a příjemnou atmosféru. Na kuchyň navazuje prostorný obývací pokoj s dostatkem místa pro jídelní stůl, ideální pro rodinné stolování i posezení s přáteli. Dále se v bytě nachází ložnice a koupelna spojená s WC. Byt působí světlým, čistým a útulným dojmem. K bytu náleží také sklep o velikosti 5 m², který poskytuje dostatek úložného prostoru.
Velkou výhodou je samotná poloha nemovitosti – v těsné blízkosti se nachází mateřská školka, základní škola, dětská hřiště, obchody i veškerá občanská vybavenost. Lokalita je velmi klidná, zároveň ale perfektně dostupná a vhodná pro rodinné bydlení.
Měsíční zálohy na služby spojené s užíváním bytu činí 4.560,- Kč.
Pokud hledáte pohodlné bydlení bez dalších investic, tento byt je pro vás ideální volbou.
Rádi vám pomůžeme s financováním.
Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat.
Parametry
- ID nabídky Realingo-79700
- Cihlová stavba
- Dobrý stav
- Řadový
- Přízemí (z 3 pater)
- 51 m² užitné plochy
- 97 059 Kč za m² užitné plochy
- Osobní vlastnictví
- Energeticky mimořádně nehospodárná (G)
- Mimo záplavovou oblast
- Dostupné od 22. 12. 2025
- na Realingu
Co je v okolí
Kontaktujte makléře ihned
Broker Consulting, a.s.
Broker Consulting, a.s.
Napsat dotaz či poptávku
Podobné nabídky v okolí
4 950 000 Kč
Byt 2+1, 51 m²
Palackého, Mladá Boleslav
Kontaktujte makléře ihned
Broker Consulting, a.s.
Broker Consulting, a.s.







