

4 298 440 Kč
Splátka od 17 949 Kč měsíčně (úrok 4,69 %)Byt 2+kk, 103 m², Horní Václavov, Václavov u Bruntálu
Hledáte únikovku z města?
Pak Vás jistě zaujme velkometrážní horský apartmán o dispozici 2+kk v krásné krajině Jeseníků, v oblasti s nejčistším ovzduším ve střední Evropě.
Tento apartmán se nachází v druhém podlaží apartmánového domu se 4 jednotkami a je plně vybavený.
Apartmán sestává ze: zádveří 6,40 m², pokoj+kk 19,70 m², koupelna+WC 5,30 m², pokoj 15,80 m², terasa 8,24 m², podkroví 47m².
Pokoj s kk má rozkládací sedací soupravu, kuchyňskou linku s vestavnými spotřebiči (lednice, trouba, sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, myčka, digestoř), ložnice s plnohodnotným spaním pro 4 osoby, v zádveří vestavěná skříň a odkládací plochy. Koupelna s rohovou vanou, toaletou a otopným žebříkem.
Ze zádveří je vstup do podkroví, kde je možno vytvořit další obytné pokoje.
Z obývacího pokoje je výstup na prostornou terasu s nádherným výhledem do údolí a na hřebeny Jeseníků.
K apartmánu náleží prostorná uzamykatelná kóje a jedno parkovací místo.
Vedle domu je k dispozici přírodní ohniště, gril a dětské hřiště s pískovištěm, domkem, trampolínou, houpačkami, ruskými kuželkami aj.
Tato nabídka přinese klientům příležitost výborné investice a možnost skvělého aktivního i pasivního relaxu v tomto horském středisku.
Horní Václavov, nacházející se 9 minut jízdy od Bruntálu, je menší obec s 270 obyvateli, která se nyní stává významným horským střediskem v Jeseníkách. Obec má plnou občanskou vybavenost, je zde pošta, obecní úřad, lékař, hřiště, obchody s potravinami a restaurace.
V zimě na Vás budou čekat Skiareály Čerťák, Karlov či Kopřivná, v létě můžete využít ke koupání vodní nádrž Slezská Harta. Samozřejmostí je množství cyklistických, turistických a běžkařských tras.
Na výběr je také množství výletních cílů, ze známějších oblíbených míst je to např. Bílá Opava, Praděd, Skřítek, Karlova Studánka, Rešovské vodopády, Dlouhé stráně, Termály Velké Losiny s aquaparkem.
O stavu nemovitosti se ujistíte osobní prohlídkou, na kterou Vás zvou průvodci nemovitostmi Linda Lysická a Roman Hulva.
Cestu k financování najdeme společně se specialisty Hypocentra.
Parametry
- ID nabídky Realingo-227333
- Dřevostavba
- Novostavba
- 2. patro
- 103 m² užitné plochy
- 95 m² podlahové plochy
- 41 732 Kč za m² užitné plochy
- Osobní vlastnictví
- Terasa
- Energeticky velmi úsporná (B)
- na Realingu
- Aktualizace před 23 dny
Co je v okolí
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.
4 298 440 Kč
Splátka od 17 949 Kč měsíčně (úrok 4,69 %)Byt 2+kk, 103 m²
Horní Václavov, Václavov u Bruntálu
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.

