

Chcete spojit pohodlné rodinné bydlení s blízkostí přírody a skvělou dostupností do centra Prahy? Pak je pro vás tento světlý a pečlivě udržovaný byt 3+1 (75,11 m²) v ulici Ratibořská ideální volbou. Skvělý je zejména pro rodinu, která hledá klidné, ale zároveň praktické výchozí místo pro život.
Samotný byt se nachází ve 3. patře zatepleného panelového domu s výtahem a výborně fungujícím SVJ, které má naspořenou rezervu na budoucí renovace. Dispozice bytu je velmi praktická – z prostorné chodby se dostanete do všech místností. Obývací pokoj je od kuchyně oddělen jen příčkou, což skýtá možnost jejich propojení do moderního obytného prostoru. Ložnice byly zrenovovány loni v říjnu, celý byt byl malován před dvěma lety, na podlahách najdete kombinaci kvalitního vinylu a dřevěné podlahy. Celý byt je ve velmi dobrém a udržovaném stavu – posledních 30 let jej vlastnil jediný majitel. Koupelna disponuje sprchovým koutem a toaleta je oddělená. Navíc máte k dispozici i balkon, kde si v budoucnu můžete vychutnávat příjemné chvilky.
Orientace jednotky je takřka učebnicová. Ložnice směřují na sever, obývací pokoj s kuchyní a balkonem na slunný jih – to znamená dostatek světla přes den i příjemný chládek na spaní.
Lokalita má navíc vše, co potřebujete.
Příroda na dosah - jen pár minut chůze od domu se nachází Draháňské údolí, park v okolí Bohnického areálu, botanická zahrada nebo Trojská vyhlídka. Ideální na procházky, běh, nebo výlety s dětmi.
Dopravní dostupnost - zastávky MHD jsou jen pár minut chůze. Autobusem se za cca 10 minut dostanete na metro C – Kobylisy, a odtud pohodlně do centra města.
Občanská vybavenost - v okolí najdete několik mateřských a základních škol, dětská hřiště, zdravotní středisko, poštu a širokou nabídku obchodů a služeb – včetně OC Krakov a supermarketů (Lidl, Billa, Albert).
Volný čas a sport - kromě přírodních krás můžete využít blízká sportoviště, cyklostezky nebo komunitní centra.
Přijďte se přesvědčit osobně – rád vás bytem provedu.
Parametry
- ID nabídky Realingo-17156
- Panelová stavba
- Velmi dobrý stav
- 3. patro
- 75 m² užitné plochy
- 75 m² pozemku
- 536 m² zastavěné plochy
- 112 933 Kč za m² užitné plochy
- Osobní vlastnictví
- Lodžie
- Energeticky velmi úsporná (B)
- na Realingu
- Aktualizace před 23 dny
Co je v okolí
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.
Podobné nabídky v okolí
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.







