

10 000 000 Kč
Rodinný dům, 166 m², Losiná
Nabízím rozsáhlou usedlost - dům se zahradou a dvěma stodolami v obci Losiná u Plzně na pozemku o celkové výměře 2225 m².
Dům je přízemní, v obytné části je dveří, dále jsou zde tři pokoje, kuchyně s krásnou původní pecí (nutno zprovoznit) a koupelna s vanou. V zadní části domu je garáž, velká společenská místnost, další skladovací prostory. Na konci pozemku jsou dvě stodoly.
Hlavní budova je přízemní s prostornou půdou, je napojena na všechny inženýrské sítě - elektřina, plyn, voda, kanalizace a má novou střešní krytinu. Topení je ústřední s vlastním plynovým kotlem.
Dům lze užívat jak k trvalému bydlení, tak i k rekreaci a v současném stavu je ihned k obývání.
Kolem domu je prostorná zahrada, na pozemek lze vjet přes velká vjezdová vrata.
Obec Losiná leží 11 km na jih od města Plzně při hlavní silnici na České Budějovice a s Plzní je spojena čtyřmi pravidelnými autobusovými linkami.
Losiná nabízí veškerou občanskou vybavenost včetně koupaliště, restaurací a obchodů. V okolí se nachází rekreační osada Kouty s chatami a rybníky.
Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám v rámci exkluzivity rádi pomůžeme.
Parametry
- ID nabídky Realingo-428151
- Jiný druh stavby
- Dobrý stav
- 166 m² užitné plochy
- 2 m² pozemku
- 2 m² podlahové plochy
- 166 m² zastavěné plochy
- 60 241 Kč za m² užitné plochy
- Energeticky mimořádně nehospodárná (G)
- Přípojky: kanalizace
- na Realingu
- Aktualizace před 3 dny
Co je v okolí
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.
Podobné nabídky v okolí
10 000 000 Kč
Rodinný dům, 166 m² + 2 m² pozemek
Losiná
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.







