

V lesoparku v Orlové, jen pár metrů od cyklostezky, stojí Hájenka – restaurace, která má v Orlové pověst jednoho z nejoblíbenějších míst široko daleko. Teď čeká na nového majitele, který v ní uvidí víc, než jen dřevěnou stavbu s výčepem.
Hájenku je možné provozovat celoročně. Terasa s kapacitou sezení až pro 140 hostů, útulný dřevěný interiér se 40 místy k sezení, 12 píp pro výběrové speciály, dvě klimatizované místnosti, promítací plátno, LED osvětlení, bezbariérový přístup, vybavená kuchyně – to všechno je připraveno k okamžitému provozu. Restaurace je vybavena externím i interním kamerovým systémem a alarmem s mobilní aplikací.
Dřevěná konstrukce restaurace dodává prostoru jedinečný charakter, který se nedá koupit v žádném hobby marketu – je to kombinace vůně dřeva, tradice a pohody, kterou hosté milují.
Hájenka už dokázala, že umí být úspěšná. Teď čeká na nového majitele, který na dosavadní úspěch naváže a využije velký potenciál místa, kde se lidé rádi zastaví nejen na pivo a jídlo, uspořádají narozeninovou či vánoční oslavu, přijdou fandit oblíbenému sportovnímu týmu nebo si dopřejí oblíbený bramborák při nedělní procházce lesoparkem.
Další detaily o vybavení a provozu Vám rádi sdělíme na osobní prohlídce.
Parametry
- ID nabídky Realingo-7525
- Jiný druh stavby
- Dobrý stav
- 80 m² užitné plochy
- 107 m² pozemku
- 107 m² zastavěné plochy
- 48 750 Kč za m² užitné plochy
- Energeticky mimořádně nehospodárná (G)
- Odpad: veřejná kanalizace
- Elektřina: 230 V
- Internet
- na Realingu
Co je v okolí
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.