

Exkluzivně nabízíme k prodeji nádhernou zavedenou restauraci včetně vybavení v areálu kempu MERKUR v blízkosti vodní plochy Malá Laguna. V této lokalitě jediná svého druhu s již zavedenou klientelou.
Kapacita uzavřené části je 32 míst, venkovní pak dle kapacity 40 a více. Objekt je rozdělen na část přístupnou zákazníky - letní bistro, krytá zahrádka, nekrytá zahrádka a část provozu bistra včetně jeho zázemí. Bistro je v provozu pokud je otevřen kemp Merkur. Ten je uzavřen každoročně od listopadu do března. Restaurace je plně bezbariérově přístupná hostům, včetně bezbariérového WC. Jelikož se jedná o vysněný projekt majitelů, byly pro výstavbu použity jen velmi kvalitní materiály. Jde o zděnou, kvalitně zateplenou stavbu. Podlahy jsou keramické. Restaurace je napojena na el. en., pitnou vodu a splaškovou kanalizaci. Dešťové vody jsou řešeny lokálně, svedením do zelených pásů.
Co se týká prostoru restaurace, ta má plochu 61,55m², kuchyně 27,32m², bar 16,10m², sklad 4,84m², spíž 6,88m², úklid 3,17m², dále chodby a WC samostatně pro ženy, muže, personál a ZTP. Další místnosti jsou kancelář, sprcha, technická místnost, šatny a sklady. Zahrádka má rozlohu 53,04m². Celková plocha těchto prostor je 262,43m². Za objektem je možno ještě stavět na ploše 100m².
Vytápění objektu je pomocí elektrických konvektorů s vlastním termostatem. Ohřev TUV je pak řeší samostatný povel HDO.
Restaurace se prodává kompletně vybavená, kdy jen vybavení kuchyně je v hodnotě 1.5mio. Součástí prodeje není pozemek, ten je jako všechny ostatní projekty pronajat od bce Pasohlávky do roku 2036. Náklady na provoz jsou včetně energií do 600.000,- ročně, tržby potom dle délky sezóny 5-6mio. Návštěvnost areálu je 5-6.000 lidí za den.
Kolaudace proběhla v roce 2022. Smutným faktem je, že za důvodem tak rychlého prodeje jsou osobní soukromé události.
Parametry
- ID nabídky Realingo-422860
- Jiný druh stavby
- Novostavba
- 272 m² užitné plochy
- 337 m² pozemku
- 337 m² zastavěné plochy
- Energeticky mimořádně nehospodárná (G)
- Odpad: veřejná kanalizace
- Elektřina: 230 V a 400 V
- na Realingu
- Aktualizace před 30 dny
Co je v okolí
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.


