

9 960 000 Kč
Splátka od 40 141 Kč měsíčně (úrok 4,39 %)Ubytovací zařízení, 310 m², Krátká, Horní Blatná
Investiční příležitost – Penzion Florian, Horní Blatná
Penzion Florian nabízí 5 apartmánů s kuchyňkou a vlastním sociálním zařízením + 2 další pokoje připravené k rozšíření. K dispozici je společenská místnost, úschovna, parkování, WI-FI. Možnost okamžitého provozu bez dalších investic. V zimě potěší přes 80 km upravených běžkařských tras, stopa začíná 30 m od domu. V okolí skiareály Pernink, Potůčky, Klínovec, Boží Dar. Léto nabízí cyklotrasy, naučné stezky, rozhledny i bazény.
Technické výhody: solární ohřev vody v bojleru, studna s povolením k odběru podzemní vody, na kůlně a garáži téměř nová plechová střecha (2021) s permanentním nátěrem.
Horní Blatná je renesanční město se zachovalou historickou zástavbou, vzdálené jen 6 km od hranic s Německem. Je součástí území UNESCO „Hornický region Erzgebirge/Krušnohoří“.
Nabídka, která se v této lokalitě neobjevuje často. Místo s atmosférou, kde se snoubí příroda, klid a jistý výnos.
Neváhejte a domluvte si prohlídku ještě dnes!!!
Parametry
- ID nabídky Realingo-910412
- Smíšená stavba
- Velmi dobrý stav
- 1. patro (z 1 s 1 podzemním)
- 310 m² užitné plochy
- 794 m² pozemku
- 32 129 Kč za m² užitné plochy
- Vybaveno nábytkem
- Osobní vlastnictví
- Lodžie a sklep
- 9 místností
- Odpad: veřejná kanalizace
- Vytápění: lokální plynové
- Elektřina: 400 V
- Internet a telefon
- Plynovod
- Možnost parkování v garáži
- Vlastní garáž
- Výstavba 1930
- Rekonstrukce 2006
- na Realingu
- Aktualizace před 5 dny
