Realingo

Zpět na hledání

Realingo

Tato nabídka již není k dispozici
(od 27. 11. 18:53)

Zobrazit 1 nabídku v okolí
Prodej komerční - Těmice, Hodonín, 2 178 m²
Neaktivní nabídka
Cena dohodou
Spočítat hypotéku

Komerční nemovitost, 2 178 m², Těmice, Hodonín

Výhradní zastoupení prodeje uzavřeného průmyslového areálu v obci Těmice. Celková výměra pozemků vč. zastavěné plochy činí 6 970 m², z toho zastavěná 2 164 m². Původní areál prošel celkovou rekonstrukcí kolaudace jaro 2019.

Areál se skládá z výrobně skladovací haly s dvoupodlažní administrativní částí se sociálním zázemím,

Patrová budova administrativně skladovacího charakteru nabízí užitnou plochu 2 178 m². Jedná se o halu s kompletním zázemím (kanceláře, sklady, výrobní prostory, šatny, soc.zařízení).

1.n.p. 2 x hala, sklady a výrobní prostory o výměře 1 790 m², 2 x šatna s kuchyňkou, 1 x školící místnost vč. soc. zařízení, kterou lze využít jako bytovou jednotku, 1 x dílna, 1 x trafostanice.

Dvě nakládací rampy, úrovňový vjezd do haly, automatická lamelová vrata garážového typu.

2.n.p. 2 x kancelář, zasedací místnost, 1 x kancelář s kuchyňkou.

Areál je kompletně oplocen, přičemž vjezd je opatřen 2 x elektronickou pojezdovou branou, prostorné parkoviště pro osobní, nákladní i kamionovou dopravu. Předmět prodeje je napojen na kompletní energetickou infrastrukturu a je přístupný po obousměrné komunikaci, která ústí na komunikaci 426 směr Bzenec 4 km a dále na silnici 54 směr Kyjov 10 km, Moravský Písek 5 km a Hodonín 25 km. Výhledově se počítá s výstavbou rychlostní komunikace - korydoru D2 od Břeclavi po Ostravu.

Administrativní, skladovou a výrobní část objektů lze uzpůsobit podle individuálních požadavků kupujícího.

Výrobní prostory jsou certifikované pro potravinářskou výrobu.

Parametry

  • ID nabídky Realingo-25003
  • Cihlová stavba
  • Po rekonstrukci
  • Patrový
  • 1 patro
  • 2 178 m² užitné plochy
  • 2 164 m² zastavěné plochy
  • Vybaveno nábytkem
  • Energeticky mimořádně nehospodárná (G)
  • Odpad: veřejná kanalizace
  • Vytápění: lokální elektrické
  • Elektřina: 230 V a 400 V
  • Telefon, internet a kabelová televize
  • Rekonstrukce 2019
  • na Realingu
  • Aktualizace před 47 dny
Mapa se načítá...

Kontaktujte makléře

Silviana Kölblová

Silviana Kölblová

G

Glanc REAL Servis s.r.o.


Napsat dotaz či poptávku

Podobné nabídky v okolí

Restaurace, Těmice, 165 m²
3 999 000 Kč
Restaurace, 165 m², Těmice
Zobrazit všechny z okolí
  1. Okres Hodonín
  2. Těmice, Hodonín
Neaktivní nabídka
Cena dohodou
Spočítat hypotéku

Komerční nemovitost, 2 178 m²
Těmice, Hodonín

Kontaktujte makléře

Silviana Kölblová

Silviana Kölblová

G

Glanc REAL Servis s.r.o.


Napsat dotaz či poptávku

Realingo.cz
Realingo je největší český realitní vyhledávač, který podobně jako Google vyhledává nové reality na internetu. Denně pro Vás máme připraveno přes 65 000 nabídek prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních nemovitostí.
Ještě nemáte naši Realingo mobilní aplikaci?
Pokračujte v hledání z mobilu, přihlaste se k upozorněním na nové nabídky a najděte své vysněné bydlení díky Realingu. :-)
Mobilní aplikace AndroidMobilní aplikace iOS
Pro inzerenty
  • Přidat inzerát
  • Registrace / Přihlášení
  • Importní můstek
  • Pravidla používání
  • Zpracování osobních údajů
  • Kdo jsme
Může se hodit
  • Mobilní aplikace Android
  • Mobilní aplikace iOS
  • Cenová mapa
  • Blog