Realingo

Zpět na hledání

Realingo
Prodej pozemek pro bydlení - Bernartice u Milevska, 398 43
Prodej pozemek pro bydlení - Bernartice u Milevska, 398 43
Prodej pozemek pro bydlení - Bernartice u Milevska, 398 43
Prodej pozemek pro bydlení - Bernartice u Milevska, 398 43
+3 fotografie
1 492 920 Kč
Splátka od 6 307 Kč měsíčně (úrok 4,79 %)

Pozemek pro bydlení, Bernartice u Milevska, 398 43

Nabízím k prodeji krásný rovinatý stavební pozemek s výhledem do krajiny o výměře 1131 m², který je v mém osobním vlastnictví. Tento atraktivní pozemek představuje ideální příležitost pro stavbu rodinného domu nebo jako investici. Lokalita zaručuje klidné prostředí s možností rozvoje, což umožňuje využít plný potenciál nabízené plochy a vytvořit si tak jedinečný domov. Místo je obklopené přírodou, rybníky, lesy, louky a hlavně všude přítomný venkovský klid a pohoda. Město Bechyně se nachází pouhých 10 km, dále do městyse Bernartice dojedete pohodlně i na kole po cyklostezce je to jen 4 km. Další větší města jsou v těsné blízkosti jako je město Milevsko, Písek a Tábor.Elektřina na pozemku je již uhrazena a kaplička bude na pozemku umístěna v 8/2026. Kanalizaci je třeba prodloužit obecní, vzdálenost je pouhých cca 50 m. Projekt na kanalizaci je již v jednání. Vodovod obec v budoucnu plánuje zhruba do 4 let, ale zatím je nutná vrtaná studna.Kontaktujte mě prostřednictvím SMS zpráv nebo volejte a domluvíme si individuální prohlídku, během níž si můžete detailně prohlédnout veškeré přednosti této nemovitosti. Dále máte možnost si pozemek prohlédnout i sami, přístup je umožněn.Obec Borovany u Písku je velmi malebná jihočeská vesnička, proto je zde možnost využití, jak k bydlení tak i k rekreaci.

Parametry

  • na Realingu
  • Aktualizace před 4 dny
Mapa se načítá...

Co je v okolí

poiAutobus (Bernartice, náměstí)1 850 m
poiPošta1 800 m
poiZákladní škola a Mateřská škola2 120 m
poiZákladní škola a Mateřská škola2 050 m
Zobrazit celou nabídku

včetně kontaktních údajů na majitele

Jste inzerent?

Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.

Podobné nabídky v okolí

Pozemky pro bydlení, Křenovice
1 290 000 Kč
Pozemek pro bydlení, Křenovice
Zemědělské pozemky, Písecká Smoleč, Slabčice
1 239 991 Kč
Zemědělský pozemek, Písecká Smoleč, Slabčice
Zemědělské pozemky, Sepekov, 33 566 m²
1 345 000 Kč
Zemědělský pozemek, 33 566 m², Sepekov
Pozemky pro bydlení, Rataje, 298 m²
1 699 000 Kč
Pozemek pro bydlení, 298 m², Rataje
Pozemky pro bydlení, Albrechtice nad Vltavou, 694 m²
1 450 000 Kč
Pozemek pro bydlení, 694 m², Albrechtice nad Vltavou
Zobrazit všechny z okolí
  1. Okres Písek
  2. Bernartice, Písek
  3. Bojenice, Bernartice
1 492 920 Kč
Splátka od 6 307 Kč měsíčně (úrok 4,79 %)

Pozemek pro bydlení
Bernartice u Milevska, 398 43

Zobrazit celou nabídku

včetně kontaktních údajů na majitele

Jste inzerent?

Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.

Realingo.cz
Realingo je největší český realitní vyhledávač, který podobně jako Google vyhledává nové reality na internetu. Denně pro Vás máme připraveno přes 65 000 nabídek prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních nemovitostí.
Ještě nemáte naši Realingo mobilní aplikaci?
Pokračujte v hledání z mobilu, přihlaste se k upozorněním na nové nabídky a najděte své vysněné bydlení díky Realingu. :-)
Mobilní aplikace AndroidMobilní aplikace iOS
Pro inzerenty
  • Přidat inzerát
  • Registrace / Přihlášení
  • Importní můstek
  • Pravidla používání
  • Zpracování osobních údajů
  • Kdo jsme
Může se hodit
  • Mobilní aplikace Android
  • Mobilní aplikace iOS
  • Cenová mapa
  • Blog
Zobrazit celou nabídku