Tato nabídka již není k dispozici
(od 2. 12. 18:38)

10 800 000 Kč
Pozemek pro bydlení, 1 m², Chrustenice
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme mírně svažitý pozemek o výměře 1470 m² s rozestavěnou zděnou vilou (s platným stavebním povolením a projektovou dokumentací) o celkové užitné ploše 282 m², který se nachází v obci Chrustenice na velmi atraktivním klidném místě s nádherným výhledem na okolní přírodu.
Rodinný dům 6+kk/T má dvě nadzemní podlaží a jeho vnitřní obytná plocha bude 282 m² + terasa 111 m² + zastřešené parkovací stání 38 m².
K pozemku je přivedena elektřina, vodovod a plyn. Odpad je řešen v lokalitě vlastními čističkami. Kanalizace je ve vedlejší ulici.
Nemovitost je v tiché slepé ulici s krásným výhledem do údolí a na Křivoklátské lesy, a přitom v dosahu města. V okolí domu jsou pouze rezidenční vily. Obec Chrustenice je vzdálena 10 km od Prahy a 5 km od Berouna.
Parametry
- ID nabídky Realingo-422911
- 1 m² pozemku
- 10 800 000 Kč za m² pozemku
- Přípojky: elektřina, plyn a kanalizace
- na Realingu
- Aktualizace před 39 dny
