

Hledáte jedinečnou příležitost k výstavbě v atraktivní lokalitě? Tento pozemek o velikosti 267 m² v chatové oblasti Vlaška u Dobříše je ideální volbou pro rekreační stavbu nebo menší rodinné bydlení.
Podmínky výstavby- stavba pro rodinnou rekreaci, koeficient zastavěnosti 20%, tj. max. 53 m² včetně všech zpevněných ploch, Povolená výška 6m v 1NP + podkroví . Tedy cca 80m² užitné plochy Vašeho vysněného bydlení.
Klíčové výhody:
Sítě na hranici pozemku – snadná příprava pro výstavbu.
Výjimečná lokalita – klidné prostředí u lesa, ideální pro odpočinek i aktivní život.
Skvělá příležitost – nic v této cenové relaci na Dobříši nenajdete!
Perfektní dostupnost a zároveň blízkost přírody.
Pozemek se nachází v lukrativní chatové oblasti, která spojuje klid venkova s výhodami městského zázemí. Vhodný jak pro rekreační účely, tak i pro trvalé bydlení.
V Dobříši veškerá vybavenost a výborné spoje na Prahu.
Nečekejte, kontaktujte nás ještě dnes!
Zavolejte nám pro více informací nebo si domluvte prohlídku. Tato nabídka je jedinečná a dlouho se neohřeje!
Parametry
- ID nabídky Realingo-426947
- 267 m² pozemku
- 12 285 Kč za m² pozemku
- Přípojky: elektřina a kanalizace
- na Realingu
Co je v okolí
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.
Podobné nabídky v okolí
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.







