Realingo

Zpět na hledání

Realingo
Prodej pozemek pro bydlení - Lysice, 679 71
Prodej pozemek pro bydlení - Lysice, 679 71
Prodej pozemek pro bydlení - Lysice, 679 71
Prodej pozemek pro bydlení - Lysice, 679 71
Prodej pozemek pro bydlení - Lysice, 679 71
+4 fotografie
2 790 000 Kč
Splátka od 11 379 Kč měsíčně (úrok 4,49 %)

Pozemek pro bydlení, Lysice, 679 71

Nabízíme k prodeji pozemek o rozloze 900 m², který se nachází v klidné obci Býkovice. Tento pozemek je ideální pro výstavbu rodinného domu, neboť se jedná o plochu určenou k bydlení. Pozemek nabízí dostatek prostoru pro realizaci Vašich snů o bydlení v prostředí, které kombinuje výhody vesnického klidu s dostupností služeb ve blízkém okolí.Parcela je v mírném svahu, a již má přípojku vody a elektřiny, je v Eon “antoníčku” na hranici. Na pozemku vedení el. napětí - šíře potenciálního domu k ulici je max. 19 metrů. Velký výhled do okolí, jeden z pozemků na konci obce, potom jen pole a blízký les. Sousedství převážně rodiny s dětmi. Dle územního plánu zde může být rodinný dům s jedním nadzemním podlažím plus podkroví. Na pozemku se nyní nachází biotop (jezírko), na sběr dešťové vody vedlejšího domu - pokud budoucí majitel nevyužije, nebo nebude biotop sdílet s domem v sousedství, bude odstraněno na náklady prodávajícího. Na fotkách ležící hadice je hranicí pozemku k sousednímu domu (vede středem biotopu). V obci je penzion s restaurací a krytým bazénem, vodní mlýn s rybníkem, palisádové hradiště s velkým dětským hříštěm, koupaliště, zastávka autobusu, školka a do obce jezdí služba rohlik. Potraviny, bankomat, Alzabox, větší dopravní uzel se nachází ve vedlejší obci. Pošta, čerpací stanice, koupaliště, základní škola, Zásilkovna a obchodní centrum o obec dále.

Parametry

  • na Realingu
  • Aktualizace před 6 dny
Mapa se načítá...

Co je v okolí

poiAutobus (Lysice, pohostinství)470 m
poiObchod (Můjobchod - Potraviny U rybníka)190 m
poiSupermarket (Coop)580 m
poiRestaurace (Zámecké panství)310 m
poiHospoda (U Labutě)280 m
poiLékárna580 m
poiPošta460 m
poiMateřská škola310 m
poiZákladní škola Edvarda Beneše800 m
Zobrazit celou nabídku

včetně kontaktních údajů na majitele

Jste inzerent?

Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.

Podobné nabídky v okolí

Komerční pozemky, Krhov
2 990 000 Kč
Komerční pozemek, Krhov
Ostatní, Kunštát
2 900 000 Kč
Ostatní, Kunštát
Pozemky pro bydlení, Skalice nad Svitavou
2 500 000 Kč
Pozemek pro bydlení, Skalice nad Svitavou
Pozemky pro bydlení, Jamné, Tišnov, 488 m²
2 310 000 Kč
Pozemek pro bydlení, 488 m², Jamné, Tišnov
Pozemky pro bydlení, Letovice, 5 460 m²
2 236 447 Kč
Pozemek pro bydlení, 5 460 m², Letovice
Pozemky pro bydlení, Tišnov, 666 01
2 990 000 Kč
Pozemek pro bydlení, Tišnov, 666 01
Zobrazit všechny z okolí
  1. Okres Blansko
  2. Lysice
2 790 000 Kč
Splátka od 11 379 Kč měsíčně (úrok 4,49 %)

Pozemek pro bydlení
Lysice, 679 71

Zobrazit celou nabídku

včetně kontaktních údajů na majitele

Jste inzerent?

Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.

Realingo.cz
Realingo je největší český realitní vyhledávač, který podobně jako Google vyhledává nové reality na internetu. Denně pro Vás máme připraveno přes 65 000 nabídek prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních nemovitostí.
Ještě nemáte naši Realingo mobilní aplikaci?
Pokračujte v hledání z mobilu, přihlaste se k upozorněním na nové nabídky a najděte své vysněné bydlení díky Realingu. :-)
Mobilní aplikace AndroidMobilní aplikace iOS
Pro inzerenty
  • Přidat inzerát
  • Registrace / Přihlášení
  • Importní můstek
  • Pravidla používání
  • Zpracování osobních údajů
  • Kdo jsme
Může se hodit
  • Mobilní aplikace Android
  • Mobilní aplikace iOS
  • Cenová mapa
  • Blog
Zobrazit celou nabídku