

1 780 Kč / m²
Pozemek pro bydlení, 2 080 m², Nový Jičín
Nabízíme k prodeji krásný pozemek vhodný pro stavbu rodinného domu o celkové ploše 2080 m² v Libhošti, menší klidné obci v okrese Nový Jičín, vzdálené cca 5 km od Nového Jičína, Štramberku, Příbora a cca 30 km od Ostravy. Nájezd na dálnici D48 je v Příboře, cca 5 km od pozemku.
Pozemek je rovný, mírně svažitý s bezproblémovým přístupem z asfaltové komunikace.
Veškeré inženýrské sítě jsou dostupné (viz přiložená mapa). Jedná se o parcely parc. č. 948/1 (zahrada), pozemek parc. č. 948/2 (zahrada) a pozemek parc. č. 950/3 (zahrada), vše zapsáno na listu vlastnictví č. 871 pro k. ú. Libhošť [682683].
Libhošť nabízí veškerou občanskou vybavenost – základní škola, mateřská školka, restaurace, cukrárna, obchod, pošta, nedaleko pozemku autobusová zastávka. Žije zde přibližně 1800 obyvatel.
Pro detailnějsí informace a prohlídku kontaktujte makléře.
Parametry
- ID nabídky Realingo-075633
- Velmi dobrý stav
- 2 080 m² pozemku
- Přípojky: kanalizace
- Dostupné od 1. 5. 2025
- na Realingu
- Aktualizace před 10 dny







