
4 790 400 Kč
Pozemek pro bydlení, Plzeň
Hledáte klidné a bezpečné útočiště pro sebe a své děti?
Nabízíme k prodeji jeden z posledních pozemků v lokalitě Plzeň - Dolní Vlkýš - ve skupině novostaveb Nad Kumberkem.
Pozemek připraven na okamžité užívání. Na hranici pozemku vodovodní přípojka, elektroměrový a plynoměrový pilíř. Vjezd z východní strany pozemku.
Voda z centrální úpravny patřící spolku Vodárna Dolní Vlkýš z.s. - podmínka vstup do spolku.
Vodárna disponuje 24 m3 rezervoárem na přečištěnou vodu. V letošním roce náklady na provoz ve výši 80,-Kč/m3 - vodné pro člena spolku. Stočné 0,- / řeší se domácí čističkou, případně jímkou. Spolek je aktivně spravován, hospodaří s přebytkem.
Momentálně se realizoval městský vodovod a kanalizace do Malesic. Do dvou let bude dotaženo i do Dolního Vlkýše !!! Pokud se někdo obává čističky - jeho obavy tímto končí :)
Regulativy stavby: střešní krytina tradiční červená až červeno hnědá - sedlová či valbová střecha - jedno NP + obytné podkroví - zastavěná plocha 25%, max 300 m² i se zpevněnými plochami - možno dojednat výjimku.
Do obce zajíždí linkový autobus ARRIVA, dále přes den svoz zajištěn městem linkou č. 35.
Doporučuji samostatnou prohlídku, případně s makléřem.
S financováním Vám pomůže finanční konzultant Swisslife Select.
Parametry
- ID nabídky Realingo-24705
- Dobrý stav
- Přípojky: elektřina a kanalizace
- na Realingu
Co je v okolí
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.
Podobné nabídky v okolí
4 790 400 Kč
Pozemek pro bydlení
Plzeň
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.







