

Nabízím k prodeji krásný lesní pozemek v obci Drevníky, situovaný v mírném svahu s malebným výhledem do okolní krajiny Brd a povltavského regionu. Místo působí velmi klidně a přírodně, přitom je skvěle dostupné – do Prahy se dostanete přibližně za 30 minut po dálnici D4.
Les je tvořen přibližně 40 % dubem a 60 % borovicí. Část borovic je již proschlá, což může být zajímavé jak z pohledu těžby dřeva, tak jako prostor pro postupnou obnovu porostu podle vlastních představ.
Pozemek nabízí také možnost výstavby drobné lesní stavby – například jednoduché chaty či zázemí pro hospodaření v lese, a to do maximální zastavěné plochy 30 m² a výšky 5 metrů.
Velkým benefitem je i okolí plné přírody a výletních míst. Nedaleko se nachází Županovice, oblíbené místo pro koupání ve Vltavě, dále město Dobříš s krásným zámkem a příjemným náměstím. Rodiny s dětmi potěší také Zoo park v obci Homole, který je jen kousek odsud.
Tento pozemek je ideální pro milovníky přírody, investici do lesa, rekreační zázemí nebo místo, kam si člověk může přijet odpočinout od ruchu města.
Pro více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Parametry
- ID nabídky Realingo-434111
- 14 m² pozemku
- 64 277 Kč za m² pozemku
- na Realingu
Co je v okolí
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.

