Realingo

Zpět na hledání

Realingo
Prodej pozemek pro bydlení - Březina u Moravské Třebové, 569 23
Prodej pozemek pro bydlení - Březina u Moravské Třebové, 569 23
Prodej pozemek pro bydlení - Březina u Moravské Třebové, 569 23
Prodej pozemek pro bydlení - Březina u Moravské Třebové, 569 23
+3 fotografie
1 210 608 Kč
Splátka od 5 114 Kč měsíčně (úrok 4,79 %)

Pozemek pro bydlení, Březina u Moravské Třebové, 569 23

V období vánočních svátků může být naše reakce na Vaši poptávku pomalejší.Pokud máte o inzerovaný pozemek zájem, doporučujeme ozvat se nám již nyní telefonicky nebo e-mailem. Ozveme se Vám po 5. 1. 2026.Nabízím k prodeji soubor zemědělských pozemků v katastrálním území Březina u Moravské Třebové, okres Svitavy, zapsaných na listu vlastnictví č. 378. Celková výměra všech pozemků činí 28 824 m.Jihozápadně od obce se nacházejí parcely orné půdy ležící v jednom zemědělském bloku. Orná půda má v rámci katastru nadprůměrnou výši BPEJ. Druhým směrem od obce leží pozemek trvalého travního porostu a součástí prodeje je také menší vodní plocha.Jedná se o parcely č. 2388, 2438, 2439, 2448.Druhové složení prodávané výměry: orná půda 19 989 m, trvalý travní porost 8 625 m, vodní plocha 210 m.Staňte se členem MojePole Plus a získejte výhodné nabídky přímo do své e-mailové schránky. Pro nezávaznou poptávku využijte formulář dostupný na našich stránkách.Pro více informací o těchto pozemcích mne kontaktujte telefonicky nebo e-mailem. Pozemky nabízím k exkluzivnímu prodeji v zastoupení vlastníka. Cena je uvedena včetně provize.Majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě nabídky. Třída energetické náročnosti: (dle ) Cena: 1 210 608 Kč

Parametry

  • na Realingu
  • Včera aktualizováno
Mapa se načítá...

Co je v okolí

poiPošta370 m
poiMateřská škola30 m
Zobrazit celou nabídku

včetně kontaktních údajů na majitele

Jste inzerent?

Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.

Podobné nabídky v okolí

Pozemky pro bydlení, Velké Opatovice
1 150 000 Kč
Pozemek pro bydlení, Velké Opatovice
Pozemky pro bydlení, Velké Opatovice, 679 63
1 186 512 Kč
Pozemek pro bydlení, Velké Opatovice, 679 63
Pozemky pro bydlení, Jevíčko, 569 43
1 321 000 Kč
Pozemek pro bydlení, Jevíčko, 569 43
Zemědělské pozemky, Skrchov, 41 369 m²
1 349 000 Kč
Zemědělský pozemek, 41 369 m², Skrchov
Lesy, Letovice, 12 m²
1 235 000 Kč
Les, 12 m², Letovice
Zobrazit všechny z okolí
  1. Okres Svitavy
  2. Březina, Svitavy
1 210 608 Kč
Splátka od 5 114 Kč měsíčně (úrok 4,79 %)

Pozemek pro bydlení
Březina u Moravské Třebové, 569 23

Zobrazit celou nabídku

včetně kontaktních údajů na majitele

Jste inzerent?

Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.

Realingo.cz
Realingo je největší český realitní vyhledávač, který podobně jako Google vyhledává nové reality na internetu. Denně pro Vás máme připraveno přes 65 000 nabídek prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních nemovitostí.
Ještě nemáte naši Realingo mobilní aplikaci?
Pokračujte v hledání z mobilu, přihlaste se k upozorněním na nové nabídky a najděte své vysněné bydlení díky Realingu. :-)
Mobilní aplikace AndroidMobilní aplikace iOS
Pro inzerenty
  • Přidat inzerát
  • Registrace / Přihlášení
  • Importní můstek
  • Pravidla používání
  • Zpracování osobních údajů
  • Kdo jsme
Může se hodit
  • Mobilní aplikace Android
  • Mobilní aplikace iOS
  • Cenová mapa
  • Blog
Zobrazit celou nabídku