

7 900 Kč
Byt 1+1, 42 m², Vídeňská, Nová Bystřice
Neplatíte provizi!
Dlouhodobý pronájem světlého a hezky řešeného bytu 1+1 o velikosti 42 m², který se nachází v kompletně zrekonstruovaném domě na adrese Vídeňská 383 v Nové Bystřici.
Byt je čerstvě vyštukován, vymalován, uklizen a připraven k nastěhování. Předností jsou dvě klimatizační jednotky, se kterými je možné i vytápět. Má i nový samostatný elektrokotel a bojler. Nabízí menší předsíň, kuchyň s kuchyňskou linkou, obývací místnost a koupelnu se sprchovým koutem. K dispozici jsou společné sklepní prostory, využívané jako kolárna a kočárkárna.
Dům má celkem 10 bytových jednotek a prošel rozsáhlou rekonstrukcí U domu je společná zahrádka s posezením pro všechny nájemníky v domě. Možnost domluvit i parkování přímo u domu.
V okolí je přírodní park Česká Kanada, který je ideální pro pěší túry, cyklistiku i běžky. Jindřichův Hradec 20 min autem. Nedaleký hrad Landštejn a rybník Osika pro přírodní koupání. A hlavně, plná vybavenost města, jako je škola, školka, lékaři, pošta a veškeré obchody.
Byt je připravený k nastěhování. Nájem činí 7.900 Kč měsíčně, zálohy na služby ve výši 1.000 Kč a k tomu spotřeba elektřiny, internet a svoz odpadu, který se převádí na nájemníka. Vratná kauce ideálně ve výši 16.000 Kč.
Byt je vhodný pro jednotlivce, či pár.
V případě zájmu o prohlídku nebo více informací mě neváhejte kontaktovat.
Parametry
- ID nabídky Realingo-17371
- Jiný druh stavby
- Po rekonstrukci
- 42 m² užitné plochy
- 42 m² pozemku
- 188 Kč za m² užitné plochy
- Osobní vlastnictví
- Energeticky mimořádně nehospodárná (G)
- na Realingu
- Aktualizace před 27 dny
Co je v okolí
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.
7 900 Kč
Byt 1+1, 42 m²
Vídeňská, Nová Bystřice
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.

