

12 500 Kč
Byt 1+kk, 34 m², Aloise Rašína, Olomouc
Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu moderní byt o dispozici 1+kk s ballonem, který se nachází ve vyhledávané části Olomouce – Řepčín, na ulici Aloise Rašína.
Byt o užitné ploše 34 m² je situován ve 2. patře V cihlové budově s výtahem. Součástí bytu je také prostorný balkon o rozloze 4 m², ideální místo pro relaxaci a odpočinek na čerstvém vzduchu.
Byt je vybaven moderní kuchyní, jídelním barem a dvěma židlemi. V předsíni je k dispozici praktická vestavěná skříň, která poskytuje dostatek úložného prostoru. Celý byt je velmi světlý, vzdušný a nabízí příjemnou moderní atmosfér. Koupelna se sprch,, koutem, umyvadlem, WC - geberit a prostorem pro umístění pračky a popř. i sušičky prádla.
Lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost – v blízkosti najdete obchody, služby i zastávky MHD, což vám zpříjemní každodenní život. Byt je ideální volbou pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají komfortní a praktické bydlení v atraktivní lokalitě.
Pokud vás nabídka zaujala a rádi byste si byt osobně prohlédli, neváhejte mě kontaktovat. Ráda Vám poskytnu další informace nebo domluvím termín prohlídky.
Parametry
- ID nabídky Realingo-20095
- Jiný druh stavby
- Velmi dobrý stav
- 1. patro
- 34 m² užitné plochy
- 8 m² pozemku
- 8 m² podlahové plochy
- 4 m² zastavěné plochy
- 368 Kč za m² užitné plochy
- Osobní vlastnictví
- Balkón
- Energeticky mimořádně nehospodárná (G)
- na Realingu
- Aktualizace před 13 dny
Co je v okolí
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.
Podobné nabídky v okolí
12 500 Kč
Byt 1+kk, 34 m²
Aloise Rašína, Olomouc
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.







