

13 000 Kč
Byt 2+1, 61 m², sídliště Vajgar, Jindřichův Hradec
Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu byt o celkové výměře 62 m², který je umístěn ve druhém patře panelového domu na sídlišti Vajgar, Jindřichův Hradec.
Byt po rekonstrukci je orientovaný na jihovýchod a severozápad, celková plocha je 62 m² (byt 61 m² + 1 m² sklepní kóje).
Dispozice 2+1 nabízí vstupní chodbu s vestavěnou komorou, kuchyni s jídelním koutem, obývací pokoj, ložnici, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.
Kuchyně je vybavena linkou s plynovou varnou deskou, troubou a digestoří.
Vytápění a dodávka teplé vody řešeno dálkovým rozvodem z teplárny.
Veškerá občanská vybavenost je pouze pár kroků od domu (ZŠ, MŠ, plavecký bazén s aquaparkem, nákupní centra, zdravotní středisko…).
V bytovém domě je výtah, společná kolárna a k bytu náleží samostatná sklepní kóje v přízemí.
Volný ihned.
Parametry
- ID nabídky Realingo-2026003
- Panelová stavba
- Po rekonstrukci
- 1. patro
- 61 m² užitné plochy
- 62 m² podlahové plochy
- 213 Kč za m² užitné plochy
- Osobní vlastnictví
- Energeticky úsporná (C)
- na Realingu
Co je v okolí
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.
Podobné nabídky v okolí
13 000 Kč
Byt 2+1, 61 m²
sídliště Vajgar, Jindřichův Hradec
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.







