

26 000 Kč
Byt 2+1, 75 m², Slezská, Praha
Ve výhradním zastoupení vám nabízíme světlý a prostorný byt 2+1 o velikosti 75 m². Byt je situován ve 3. nadzemním podlaží bytového domu bez výtahu a je zasazen v krásném prostředí Vinohrad. Nájemci je k dispozici též sklepní kóje v suterénu domu.
Byt tvoří prostorná centrální předsíň, ze které vstoupíte do dalších místností bytu. Jednotka sestává z kuchyně s kuchyňskou linkou a praktickou komorou. Součástí kuchyňské linky je elektrická trouba, plynová varná deska, myčka nádobí a zabudovaná lednice s mrazákem. Byt dále disponuje dvěma prostornými pokoji, jeden z nich směřuje do klidného vnitrobloku, druhý nabízí krásné výhledy na Prahu. Z centrální předsíně vedou dveře též do koupelny s vanou a na samostatnou toaletu. Byt bude pronajímán nezařízený a je k dispozici od 1.2.2026.
Velkou předností bytu je jeho skvělá poloha, leží jen pár minut od tramvajové zastávky a metra Jiřího z Poděbrad, stejně jako Riegrových sadů s velkým množstvím volnočasových aktivit.
Poplatky za společné služby domu a vodu činí 700,- Kč/1 os. měsíčně. Energie (elektřina a plyn) budou převedeny na nájemce, jejich současná výše je cca 3.000,- Kč/měsíčně. Vratná kauce ve výši jednoho měsíčního nájemného.
Srdečně vás zvu na prohlídku!
Parametry
- ID nabídky Realingo-429962
- Jiný druh stavby
- Po rekonstrukci
- 2. patro
- 75 m² užitné plochy
- 347 Kč za m² užitné plochy
- Osobní vlastnictví
- Energeticky mimořádně nehospodárná (G)
- na Realingu
Co je v okolí
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.
Podobné nabídky v okolí
26 000 Kč
Byt 2+1, 75 m²
Slezská, Praha
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.







