

11 500 Kč
Byt 2+1, 69 m², Větrná, Ústí nad Labem
V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovanou, částečně vybavenou (lednice, pračka, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, postel, sedací souprava, jídelní stůl se židlemi) bytovou jednotku, která je umístěna ve 2. patře zrevitalizovaného panelového domu ve vyhledávané lokalitě Ústí nad Labem, Severní Terasa, ulice Větrná.
Dispozice bytu je 2+1, celková podlahová plocha činí 69 m².
V celém bytě proběhla kompletní rekonstrukce, podlahy jsou pokryty dřevěnými parketami, v předsíni a koupelně je položena keramická dlažba. Součástí předsíně je prostorná šatna, kde je též položena dlažba, v předsíni je umístěna vestavěná skříň, kde je spoustu úložného prostoru. V kuchyni je umístěna zánovní kuchyňská linka s kombinovaným sporákem a vestavěnou myčkou.
Koupelnové jádro je zděné, je zde umístěna vana. Veškeré rozvody teplé a studené vody a odpady jsou v plastu. Koupelna i wc jsou obloženy velmi pěknými keramickými obklady.
Okna v bytě jsou plastová se žaluziemi. Vchodové dveře jsou nové, bezpečnostní, odhlučněné. V bytě je zaveden internet a kabelová televize, rozvody jsou do obou pokojů. Z balkonu, který je též po rekonstrukci, je pěkný výhled do okolí. Za domem je možnost parkování, veškerá občanská vybavenost v místě. Dobrá dostupnost do centra MHD dopravou. Velmi klidné bydlení, doporučujeme.
Informace v RK. Volný od 12/2025.
Parametry
- ID nabídky Realingo-20351
- Panelová stavba
- Po rekonstrukci
- Patrový
- 2. patro (z 6 s 1 podzemním) s výtahem
- 69 m² užitné plochy
- 167 Kč za m² užitné plochy
- Vybaveno nábytkem
- Osobní vlastnictví
- Lodžie (5 m²), výtah a sklep
- 2 místnosti
- Energeticky méně úsporná (D)
- Mimo záplavovou oblast
- Dostupné od 20. 12. 2025
- na Realingu







