

14 500 Kč
Byt 2+kk, 65 m², Hloužkova 1643, Moravské Budějovice
Pokud hledáte klidné a pohodlné bydlení s příjemnou atmosférou, může být tento byt právě pro vás. Nabízíme k pronájmu prostorný byt 2+kk v lokalitě, která poskytuje dostatek soukromí i dobrou dostupnost služeb.
Byt je prakticky řešený a nabízí kuchyňskou linku vybavenou lednicí, myčkou a mikrovlnnou troubou. V koupelně najdete jak sprchový kout, tak i vanu.
Plovoucí podlahy dodávají bytu příjemný a udržovaný vzhled.
Parkování je možné přímo před domem, což oceníte při každodenním užívání. Na patře je k dispozici komora vhodná pro uložení sezónních věcí. V domě lze využívat sušárnu, kočárkárnu a kolárnu. V docházkové vzdálenosti se nachází obchod.
Majitel požaduje přepis energií (elektřina a plyn) na nájemníka. Kauce je stanovena ve výši 20 000 Kč. Preferován je dlouhodobý pronájem.
Byt je ideální pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají klidné, komfortní a praktické bydlení.
Parametry
- ID nabídky Realingo-433558
- Panelová stavba
- Velmi dobrý stav
- 1. patro
- 65 m² užitné plochy
- 70 m² pozemku
- 70 m² podlahové plochy
- 223 Kč za m² užitné plochy
- Osobní vlastnictví
- Energeticky mimořádně nehospodárná (G)
- na Realingu
Co je v okolí
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.
14 500 Kč
Byt 2+kk, 65 m²
Hloužkova 1643, Moravské Budějovice
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.

