

19 000 Kč
Byt 2+kk, 53 m², Kotkova, Znojmo
Krásný a slunný byt s balkonem v novostavbě Rezidence Klement na Kotkově ulice ve Znojmě může být Váš.
Dispozice nabízeného bytu je 2+kk o výměře 52,7 m² plus 5,8 m² balkon.
^ nachází se ve 4. NP budovy A Rezidence Klement;
^ výhodou je prostorná vstupní chodba, která navazuje na koupelnu;
^ dále pokračujete do ložnice a poté z chodby do obývacího pokoje se vstupem na balkon a doleva ke kuchyňskému koutu;
^ podrobně se můžete podívat na půdorys bytu.
Vysoký standard a hlavní přednosti bytu:
^ klimatizace v ložnici a v obývacím pokoji;
^ vinylová podlaha ve všech pokojích a v chodbě;
^ elektrické podlahové vytápění s termoregulací v každé místnosti vč. koupelny;
Součástí nájmu je kuchyňská linka na míru včetně elektrospotřebičů, sedací souprava v obývacím pokoji, skříň na míru v chodbě, manželská postel vč. matrace a šatní skříní v ložnici, zařízená koupelna (umyvadlo, zrcadlo, sprchový kout s odtokovým žlabem a zástěnou, skříň nad WC, el. žebřík).
K bytu náleží sklepní kóje a vlastní parkovací stání v garáži.
Měsíční nájemné 19 000 Kč, měsíční zálohy na služby a energie 5 500 Kč.
Kauce ve výši 3 nájmů, tj. 57 000 Kč.
Odměna RK ve výši 1 nájmu + DPH, tj. 22 990 Kč.
Poloha domu těží z blízkosti centra Znojma, Vídeňské třídy s kvalitní dostupností směrem Vídeň a Brno.
Veškerá občanská vybavenost je v dosahu 510 minut, ať už jízdy autem či pěšky v těsné blízkosti jsou nákupní domy Albert nebo Lidl, autobusové a vlakové nádraží, ale i základní a mateřská škola. T
Za pár minut můžete sejít také k řece Dyji, kde je nejen krásná procházka malebným údolím, ale také pěkný pohled na historické jádro Znojma, který Vás nikdy neomrzí. Na své si zde přijdou milovníci cyklo i vinařské turistiky.
PENB je v kategorii B velmi úsporná.
Byt je dostupný od 1. března 2026. Pro více informací a prohlídku bytu mě neváhejte kontaktovat.
Parametry
- ID nabídky Realingo-973942
- Skeletová stavba
- Novostavba
- 3. patro
- 53 m² užitné plochy
- 358 Kč za m² užitné plochy
- Osobní vlastnictví
- Balkón
- Energeticky velmi úsporná (B)
- na Realingu
Co je v okolí
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.
Podobné nabídky v okolí
19 000 Kč
Byt 2+kk, 53 m²
Kotkova, Znojmo
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.







