

22 000 Kč
Byt 2+kk, 53 m², Makedonská, Praha
Nabízíme krásný částečně zařízený (pouze kuchyňská linka a postel v ložnici) byt 2+kk v novostavbě, Praha 9 – Střížkov. Byt o ploše 53 m² + balkon 6 m² se nachází ve 4. nadzemním podlaží novostavby s výtahem. Kuchyňská linka se spotřebiči. V bytě je samostatná komora. Okna se žaluziemi. Plovoucí podlahy, dlažba. K bytu náleží garážové stání. Vytápění ústřední.
Byt v projektu Prosek Park je moderní, špičkové evropské kvality a nachází se 5 minut chůze od stanice metra C – Střížkov, do centra Prahy jste do 15 minut. V místě je veškerá občanská vybavenost, příjemné místo plné zeleně.
V reakci na tento inzerát prosím uveďte alespoň základní informace – počet osob, zaměstnání, od kdy hledáte bydlení a zda máte domácí mazlíčky.
Nastěhování od 1. 3. 2026.
Cena 22 000 Kč + 5 000 Kč + elektřina (převod na nájemce).
Kauce 27 000 Kč
Provize RK.
Parametry
- ID nabídky Realingo-28702
- Jiný druh stavby
- Novostavba
- 2. patro
- 53 m² užitné plochy
- 415 Kč za m² užitné plochy
- Osobní vlastnictví
- Balkón
- Energeticky velmi úsporná (B)
- na Realingu
Co je v okolí
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.
Podobné nabídky v okolí
22 000 Kč
Byt 2+kk, 53 m²
Makedonská, Praha
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.







