

18 000 Kč
Byt 2+kk, 50 m², Thomayerova, Ostrava
Poslední dva volné byty v tomto projektu! Luxusní, zcela nový byt 2+kk vestavěný v kompletně nově zrekonstruované prvorepublikové vile na skvělém místě. Nadstandardní pojetí, materiály i uspořádání, technologie i lokalita.
Byt se nachází v 1. NP, má v rámci objektu zcela samostatný vstup a vlastní velkoformátový portál směrem na terasu/zahradu. Dispozice 2+kk, v předsíni zabudovány velmi dobře řešené vestavné skříně, koupelna má příjemných 7 m², nadstandardní a velkorysá kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči, samostatná ložnice, velmi komfortní podlahové vytápění. Vše vybudováno nově, právě vy tedy můžete být prvními obyvateli. Byt se pronajímá nezařízený, nábytek na fotografiích je pouze dekorativní.
Celková vnitřní plocha bytu je 50 m² plus vlastní oplocená terasa/zahrada dalších cca 70 m². K bytu náleží samostatná sklepní kóje, umístěná v 1.PP vily.
K dispozici parkovací místo v uzavřeném dvoře (zámková dlažba, automatická brána) plus další místa podél ulice, parkujete do 10 vteřin pěší chůze od vchodu.
Objekt je po zcela kompletní rekonstrukci, zatepleno, nová okna, podlahy, rozvody, zařízení, totéž exteriéry a plochy kolem domu = rovnocenný ekvivalent novostavby.
Nacházíme se ve vilové čtvrti, kde je koncentrována podnikatelská činnost zejména v oborech zdravotnictví a školství: Alzheimercentrum, celá Lékařská fakulta Ostravské univerzity, PORG gymnázium, mateřská škola, Školička Motýlek, domov Sluníčko, několikeré rezidenční bydlení pro seniory, kousek dál velký městský in-line skatepark, tenisové kurty, parkourové hřiště atd. atd. V pohodlné docházkové vzdálenosti je také Městský sportovní stadion SSK Vítkovice, Ostravar Aréna, Clarion Congress Hotel, v rámci Ostravy se jedná o velmi slušnou adresu se skvělým výhledem do budoucna. Dopravní napojení kamkoli je perfektní, autem jste 2 minuty na ul. Rudné, resp. Plzeňské směrem kamkoli po Ostravě, ul. Místecké směrem k horám, kousek je dálnice - Polsko, Opava, Brno... MHD s Vámi pohodlně spojí celou Ostravu i okolní města.
Pokud Vás zaujala lokalita a rádi byste zde bydleni, dejte mi prosím vědět zpět e-mailem nebo telefonicky - velmi rád Vám zašlu půdorys tohoto bytu. Klidné, příjemné bydlení. Hledáme dlouhodobé, spolehlivého nájemníky. Jsem k dispozici na telefonu i e-mailu - zavolejte, projednáme detaily, dohodneme termín prohlídky.
Parametry
- ID nabídky Realingo-432613
- Jiný druh stavby
- Po rekonstrukci
- 50 m² užitné plochy
- 50 m² pozemku
- 50 m² zastavěné plochy
- 360 Kč za m² užitné plochy
- Osobní vlastnictví
- Energeticky mimořádně nehospodárná (G)
- na Realingu
Co je v okolí
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.
Podobné nabídky v okolí
18 000 Kč
Byt 2+kk, 50 m²
Thomayerova, Ostrava
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.







