

Mám pro Vás nabídku mezonetového bytu 4+kk v podkroví domu na prestižní adrese v Praze 7 - Bubenči, kousek od Letenských sadů a Stromovky.
Byt byl vybudován před přibližně 25 lety a v současnosti je vhodný k renovaci. Cena a vizualizace se vztahují k budoucímu stavu po rekonstrukci. Smluvní stavební firma je schopna kompletní renovaci dokončit přibližně do 3 měsíců. Podrobnější informace o rekonstrukci rádi zašleme e-mailem na dotaz.
Jednotka je dispozičně vedena jako 3+1 a se sestává z předsíně, kuchyně (nebo po rekonstrukci další pokoj), koupelny, samostatné toalety s oknem, ložnice, obývacího pokoje (nebo po rekonstrukci s kuchyňským koutem), odkud vede schodiště do pracovny s šatnou, kterou lze využít jako další ložnici nebo dětský pokoj. Většina oken směřuje do vnitrobloku, okno z obývacího pokoje do klidné ulice.
Na schůzi SVJ bylo odsouhlaseno, že k tomuto bytu je možné vybudovat terasu/balkon do vnitrobloku.
Byt je vytápěn plynovým kotlem, k bytu také patří sklep v suterénu domu, výtah v domě byl dodatečně vybudován ze strany vnitrobloku, jezdí tedy do mezipatra.
Měsíční náklady na jednotku činí 3 372,-Kč + zálohy na el. (1000 Kč) a plyn (2 500 Kč).
Výborné dopravní spojení - zastávka tramvaje Sparta/Korunovační 3 min pěšky, metro Hradčanská 1 zastávka tramvají, metro Vltavská 5 zastávek. Letenské sady i Stromovka na dosah ruky.
Byt je volný od 15.11.2025.
Parametry
- ID nabídky Realingo-17896
- Jiný druh stavby
- Dobrý stav
- 5. patro
- 77 m² užitné plochy
- 235 m² pozemku
- 235 m² zastavěné plochy
- 166 753 Kč za m² užitné plochy
- Osobní vlastnictví
- Energeticky nehospodárná (E)
- na Realingu
- Aktualizace před 23 dny
Co je v okolí
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.
Podobné nabídky v okolí
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.







