

32 000 Kč
Byt 5+kk, 85 m², Kovanecká, Praha
Nabízíme prostorný byt 5+kk, o ploše 85m² s lodžií, ve zvýšeném přízemí panelového domu, ulice Kovanecká, Praha 8 - Libeň.
Byt je v dobrém stavu, po částečné rekonstrukci - kuchyně, koupelna, WC, voda, odpady.
Obývací pokoj se vstupem na zasklenou lodžii (7m²), navazuje jídelní část a kuchyňský kout s vestavěnými spotřebiči (mikrovlnná trouba, trouba, myčka, indukční deska, lednice, mrazák).
V bytě je prostorná ložnice s velkou vestavěnou skříní, dále dva menší (dětské) pokoje a pracovna.
V koupelně je vana a pračka, WC je samostatné.
Částečně vybavený, v každém pokoji jsou vestavěné skříně - dostatek úložných prostor.
V domě se nachází i kolárna/kočárkárna.
K bytu náleží sklepní kóje.
Lokalita je ideální - v docházkové vzdálenosti 5 min je škola, školka, potraviny, kavárna, tramvajová zastávka Balabenka, cyklostezka.
Okolí domu je ale klidné, přímo před domem je park na venčení pejsků nebo proběhnutí dětí, v parku je i dětské hřiště. Cca 10 minut pěšky je pak Galerie Harfa, O2 Arena nebo park Podvinní.
Parkování je přímo před domem - modré zóny.
K nastěhování od 1.3.2026, po domluvě možné i dříve.
Pronajímatel si vyhrazuje právo výběru nájemce.
Parametry
- ID nabídky Realingo-11208
- Panelová stavba
- Velmi dobrý stav
- 85 m² užitné plochy
- 85 m² pozemku
- 376 Kč za m² užitné plochy
- Osobní vlastnictví
- Lodžie
- Energeticky mimořádně nehospodárná (G)
- na Realingu
Co je v okolí
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.
Podobné nabídky v okolí
32 000 Kč
Byt 5+kk, 85 m²
Kovanecká, Praha
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.







