Realingo

Zpět na hledání

Realingo
Pronájem obchodní prostory - Jiřího Herolda, Ostrava, 220 m²
Pronájem obchodní prostory - Jiřího Herolda, Ostrava, 220 m²
Pronájem obchodní prostory - Jiřího Herolda, Ostrava, 220 m²
Pronájem obchodní prostory - Jiřího Herolda, Ostrava, 220 m²
+3 fotografie
66 000 Kč
bez poplatků, + provize RK

Obchodní prostory, 220 m², Jiřího Herolda, Ostrava

Hledáte obchodní prostor s vlastním vstupem, výlohami do ulice, a s možností si vše nechat upravit na míru?Právě pro Vás nyní nabízíme tento obchodní prostor o velikosti 220 m² v budově na adrese Jiřího Herolda 14. Tato budova aktuálně prochází kompletní rekonstrukcí, v rámci které majitel rekonstruuje vnitřní prostory na své náklady přesně podle potřeb nájemníka. Vy si tedy řeknete, jak to má vypadat a majitel celý prostor připraví, zkolauduje a Vy můžete začít podnikat v novém bez starostí s rekonstrukcí. Díky tomuto nemá prostor žádná omezení, můžete si v něm nechat zbudovat restauraci, obchod, jógové studio, nebo cokoliv dalšího.Tento prostor bude mít samostatný vstup z ulice, celá fasáda může být klidně prosklená výlohami, je to jen na Vás. Také je zde možné zřídit venkovní zahrádku (pro restaurace). Majitel nabízí možnost prostor kromě rekonstrukce i kompletně vybavit,takže můžete začít podnikat bez nutnosti velkých vstupních nákladů na vybavení.Vaši klienti nebudou mít problém v okolí zaparkovat - buďto na veřejných místech, nebo ve dvou přilehlých parkovacích domech. V blízkosti je také zastávka MHD.Výše nájmu se bude odvíjet od složitosti rekonstrukce prostor. V případě zájmu o více informací neváhejte a kontaktujte mě. Fotky v inzerátu jsou vizualizace.

Parametry

  • ID nabídky Realingo-2493
  • Cihlová stavba
  • Po rekonstrukci
  • 220 m² užitné plochy
  • 300 Kč za m² užitné plochy
  • Energeticky mimořádně nehospodárná (G)
  • na Realingu
  • Aktualizace před 37 dny
Mapa se načítá...

Co je v okolí

poiTramvaj (Antonína Poledníka)240 m
poiAutobus (Hrabůvka, Poliklinika)690 m
poiObchod (David)570 m
poiSupermarket (Penny Market)200 m
poiRestaurace (La Futura)270 m
poiHospoda (Hajcman)270 m
poiKavárna (Cukrárna PARIZZ)1 770 m
poiLékárna230 m
poiPošta110 m
poiZákladní škola a mateřská škola310 m
poiZákladní umělecká škola320 m
Zobrazit celou nabídku

včetně kontaktních údajů na majitele

Jste inzerent?

Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.

Podobné nabídky v okolí

Obchodní prostory, Moravská Ostrava, Ostrava, 415 m²
70 700 Kč
Obchodní prostory, 415 m², Moravská Ostrava, Ostrava
Obchodní prostory, Masarykovo náměstí, Ostrava, 240 m²
69 000 Kč
Obchodní prostory, 240 m², Masarykovo náměstí, Ostrava
Obchodní prostory, Masarykovo náměstí  , Ostrava, 240 m²
69 000 Kč
Obchodní prostory, 240 m², Masarykovo náměstí , Ostrava
Obchodní prostory, Hlučínská, Ostrava, 200 m²
55 000 Kč
Obchodní prostory, 200 m², Hlučínská, Ostrava
Zobrazit všechny z okolí
  1. Okres Ostrava-město
  2. Ostrava
  3. Ostrava-Jih, Ostrava
  4. Bělský Les, Ostrava
  5. Jiřího Herolda, Ostrava
66 000 Kč
bez poplatků, + provize RK

Obchodní prostory, 220 m²
Jiřího Herolda, Ostrava

Zobrazit celou nabídku

včetně kontaktních údajů na majitele

Jste inzerent?

Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.

Realingo.cz
Realingo je největší český realitní vyhledávač, který podobně jako Google vyhledává nové reality na internetu. Denně pro Vás máme připraveno přes 65 000 nabídek prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních nemovitostí.
Ještě nemáte naši Realingo mobilní aplikaci?
Pokračujte v hledání z mobilu, přihlaste se k upozorněním na nové nabídky a najděte své vysněné bydlení díky Realingu. :-)
Mobilní aplikace AndroidMobilní aplikace iOS
Pro inzerenty
  • Přidat inzerát
  • Registrace / Přihlášení
  • Importní můstek
  • Pravidla používání
  • Zpracování osobních údajů
  • Kdo jsme
Může se hodit
  • Mobilní aplikace Android
  • Mobilní aplikace iOS
  • Cenová mapa
  • Blog
Zobrazit celou nabídku