

10 990 Kč
Obchodní prostory, 82 m², Komenského, Velké Meziříčí
Vaše podnikání na očích i s logistickým zázemím
Hledáte prostor, kde se designová výloha potkává s praktickým zázemím? V samém centru Velkého Meziříčí se právě uvolnilo 82 m², které nabízejí přesně to, co moderní podnikání vyžaduje: přímý kontakt s ulicí, vysokou frekvenci lidí a naprostý komfort pro provoz. Tento prostor není jen „obchod“, je to strategický bod pro vaši značku, který díky své členitosti a vyvýšené části umožňuje vytvořit interiér, na který zákazníci nezapomenou.
Největší skrytá výhoda tohoto prostoru? Zapomeňte na nošení zboží přes prodejnu před očima zákazníků. Díky zadnímu vstupu přímo do průjezdu k vám zajede i dodávka. Zásobování tak probíhá hladce, diskrétně a bez omezení provozu. K dispozici máte navíc velkorysé zázemí s úklidovou komorou a celkem třemi toaletami, což splňuje i náročné hygienické normy pro gastro provoz či služby.
Díky své dispozici a poloze je místo perfektním kandidátem pro:
Showroom nebo specializovanou prodejnu
Beauty koncept (kadeřnictví, barber shop, salon)
Moderní gastro (bistro, vinotéka, cukrárna),
Klientské centrum (finance, reality, energie)
Tento prostor je připraven hostit váš nápad. Pokud hledáte místo, které se snadno přizpůsobí vašim plánům a okamžitě vás zviditelní, právě jste ho našli.
Prohlédněte si fotky a pojďte se přesvědčit osobně. Tato adresa na svého nového majitele dlouho čekat nebude.
Parametry
- ID nabídky Realingo-06398-1
- Cihlová stavba
- Velmi dobrý stav
- Řadový
- Patrový
- 82 m² užitné plochy
- 134 Kč za m² užitné plochy
- Nevybaveno nábytkem
- Energeticky mimořádně nehospodárná (G)
- Elektřina: 230 V
- Mimo záplavovou oblast
- Dostupné od 18. 9. 2025
- na Realingu
- Aktualizace před 8 dny