

50 000 Kč
Obchodní prostory, 520 m², nám. Míru, Jindřichův Hradec
Nabízíme k pronájmu obchodní prostory v historickém měšťanském domě známém jako Masné krámy v centru města Jindřichův Hradec. Prostory jsou umístěny v přízemí domu, jehož historie sahá až do 14. století. Vchod je řešen přímo z náměstí Míru, další zásobovací vchod je umístěn v ulici Komenského.
Posledních několik desítek let sloužily prostory jako prodejna potravin a jsou tak zkolaudovány k těmto účelům. Celková plocha 520 m² nabízí prodejní část, kancelář, zázemí pro zaměstnance, skladovací prostory včetně chladícího a mrazícího boxu.
Prodejní plocha je vybavena regály, kasou, chladícím prodejním pultem, mrazáky a lednicemi, takže je možné prostory velmi rychlé uvést do provozu.
V případě využití k jiným účelům je možnost vyklizení vybavení.
Prostory jsou vybaveny kamerovým a zabezpečovacím zařízením s napojením na pult centrální ochrany.
Vytápění řešeno el. akumulačními kamny, v prostorech je také rozvedena vzduchotechnika, ohřev vody řešen bojlerem.
Vlastní měřiče elektřiny i vody.
Lokalita je velice frekventovaná a jedná se o jedny z nejvíce exponovaných obchodních prostor ve městě.
Možnost pronájmu také prostor v patře o ploše 525 m², oboje prostory jsou momentálně volné a čekají na nového provozovatele.
K nastěhování: 1.12.2025
Parametry
- ID nabídky Realingo-2025159
- Jiný druh stavby
- Dobrý stav
- 520 m² užitné plochy
- 702 m² zastavěné plochy
- 96 Kč za m² užitné plochy
- Energeticky mimořádně nehospodárná (G)
- Odpad: veřejná kanalizace
- Elektřina: 230 V
- Plynovod
- na Realingu
Co je v okolí
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.
Podobné nabídky v okolí
50 000 Kč
Obchodní prostory, 520 m²
nám. Míru, Jindřichův Hradec
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.
