

5 700 000 Kč
Byt 2+kk, 55 m², Březinova 5479, Jihlava
Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji krásný světlý a velmi dobře dispozičně řešený byt o velikosti 2+kk a podlahové ploše 55 m², situovaný v 8. nadzemním podlaží bytového domu na ulici Březinova v Jihlavě.
Byt disponuje zděným jádrem se sprchovým koutem, moderní kuchyňskou linkou včetně vestavěných spotřebičů, plovoucími podlahami v obytných místnostech a dlažbou v koupelně a vstupní části. Praktickým prvkem jsou vestavěné skříně poskytující dostatek úložného prostoru.
Velkou předností je prostorný balkon s orientací na jihozápad, který nabízí příjemné posezení s krásným výhledem. K bytu náleží sklepní kóje a garážové stání přímo v domě. Další garážové stání je možné si dlouhodobě pronajmout za 1 400 Kč měsíčně.
Byt je možné po dohodě ponechat včetně kompletního vybavení, což představuje ideální příležitost jak pro vlastní bydlení, tak i jako investici k dalšímu pronájmu.
Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost v docházkové vzdálenosti.
V případě zájmu vám pomůžeme s vyřízením financování této nemovitosti.
Parametry
- ID nabídky Realingo-432971
- Panelová stavba
- Velmi dobrý stav
- 7. patro
- 55 m² užitné plochy
- 55 m² pozemku
- 55 m² zastavěné plochy
- 103 636 Kč za m² užitné plochy
- Osobní vlastnictví
- Energeticky úsporná (C)
- na Realingu
- Aktualizace před 14 dny
Co je v okolí
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.
Podobné nabídky v okolí
5 700 000 Kč
Byt 2+kk, 55 m²
Březinova 5479, Jihlava
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.







