Realingo

Zpět na hledání

Realingo
Prodej vila - Merkurova, Praha, 400 m²
Prodej vila - Merkurova, Praha, 400 m²
Prodej vila - Merkurova, Praha, 400 m²
Prodej vila - Merkurova, Praha, 400 m²
Prodej vila - Merkurova, Praha, 400 m²
Prodej vila - Merkurova, Praha, 400 m²
Prodej vila - Merkurova, Praha, 400 m²
Prodej vila - Merkurova, Praha, 400 m²
Prodej vila - Merkurova, Praha, 400 m²
Prodej vila - Merkurova, Praha, 400 m²
Prodej vila - Merkurova, Praha, 400 m²
Prodej vila - Merkurova, Praha, 400 m²
Prodej vila - Merkurova, Praha, 400 m²
Prodej vila - Merkurova, Praha, 400 m²
Prodej vila - Merkurova, Praha, 400 m²
+14 fotografií
47 000 000 Kč
Splátka od 203 918 Kč měsíčně (úrok 5,09 %)

Vila, 400 m², Merkurova, Praha

Nabízíme Vám ke koupi výjimečnou vilu s dispozicí 11+1 v Praze – Uhříněvsi s vlastním nahrávacím studiem a krásnou zahradou

Původní dům z roku 2002 byl v roce 2007 ve spolupráci s architektem citlivě doplněn přístavbou, takže jeho užitná plocha v současné době činí 400 metrů čtverečních. V této ploše nejsou zahrnuty dva balkóny a tři terasy s celkovou plochu více než 90 metrů čtverečních.

Vila Vám ve svém prvním nadzemní podlaží nabídne dva samostatné vstupy, dvě předsíně, rozlehlý obývací pokoj se zimní zahradou, kuchyni s jídelnou a krbem, pracovnu, koupelnu, dvě toalety a garáž pro dva osobní automobily. Ve druhém nadzemním podlaží naleznete chodbu, ložnici, dva pokoje, koupelnu a velkorysou pracovnu. Dále můžete z chodby vstoupit do samostatné bytové jednotky s dispozicí 1+1 a výměrou 50 metrů čtverečních, která zahrnuje pokoj, kuchyňku a koupelnu. Tuto samostatnou bytovou jednotku můžete využít jak pro své hosty, tak i jako bydlení pro člena Vaší rodiny.

V prvním podzemním podlaží je umístěno profesionální nahrávací studio, která se skládá z dvou akustických místností, z nichž jedna je zcela zatlumená. Ve studiu vzniklo mnoho nahrávek audioknih a a navštívila ho řada významných herců. V tomto podzemním podlaží je i sklep.

Topení je zabezpečeno v původní části vily pomocí plynového kotle a v novější části pomocí elektrického kotle. Před nedávnem navíc majitelé doplnili do většiny místností topné klimatizační jednotky, kterými lze v zimě topit a v létě ochlazovat vzduch. Současné náklady na topení celé vily tak dosahují téměř 16.000 Kč měsíčně.

Pro Vaši bezpečnost má vila k dispozici bezpečnostní a kamerový systém a je připojena k internetu jak pomocí VDSL tak i pomocí 5G sítě.

Velkou předností vily je krásná a naprosto soukromá zahrada s výměrou 1.307 metrů čtverečních s mnoha vzrostlými stromy a dřevinami, na které naleznete bazén s protiproudem, ohřevem a zastřešením, venkovní gril a zahradní domek. Zahrada má k dispozici rezervoár vody a automatický zavlažovací systém.

Vaše dva automobily můžete zaparkovat v garáži a ostatní dva až tři automobily na vlastním pozemku.

Centrum Prahy je pohodlně dosažitelné městskou hromadnou dopravou. Ve vzdálenosti sto padesát metrů od domu je umístěna autobusová zastávka linek 226 a 227. Autobus Vás dopraví buď za 17 minut na stanici metra Háje anebo za 5 minut na vlakovou zastávku, odkud se dostanete za 20 minut na pražské hlavní nádraží. Cesta automobilem trvá na D1 10 minut. Po dostavbě západní části městského pražského okruhu (prosinec 2027) na něj dojedete za 5 minut.

Makléř Vám rád poskytne veškeré další informace a rád Vás pozve na prohlídku této výjimečné vily.

Parametry

  • ID nabídky Realingo-970785
  • Jiný druh stavby
  • Velmi dobrý stav
  • 400 m² užitné plochy
  • 1 m² pozemku
  • 235 m² zastavěné plochy
  • 117 500 Kč za m² užitné plochy
  • Osobní vlastnictví
  • Balkón a terasa
  • Energeticky mimořádně nehospodárná (G)
  • Přípojky: elektřina, plyn a kanalizace
  • na Realingu
Mapa se načítá...

Co je v okolí

poiAutobus (Venušina)120 m
poiObchod (Potraviny)610 m
poiSupermarket (Penny Market)430 m
poiRestaurace (Restaurant Pivovarská)430 m
poiHospoda350 m
poiLékárna880 m
poiPošta880 m
poiMateřská škola Sluneční160 m
poiZákladní škola500 m
Zobrazit celou nabídku

včetně kontaktních údajů na majitele

Jste inzerent?

Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.

Podobné nabídky v okolí

Rodinné domy, Pod Valem II., Průhonice, 243 m²
38 490 000 Kč
243 m² + 1 089 m² pozemek, Pod Valem II., Průhonice
Rodinné domy, Ke Splavu, Praha, 195 m²
38 700 000 Kč
195 m² + 723 m² pozemek, Ke Splavu, Praha
Vily, Severní, Říčany, 597 m²
51 000 000 Kč
597 m² + 2 m² pozemek, Severní, Říčany
Rodinné domy, Březí, 346 m²
40 000 000 Kč
346 m² + 4 m² pozemek, Březí
Ostatní, V Mokřinách, Vestec, 598 m²
56 000 000 Kč
598 m² + 2 267 m² pozemek, V Mokřinách, Vestec
Rodinné domy, Budějovická, Jesenice, 400 m²
37 980 000 Kč
400 m² + 739 m² pozemek, Budějovická, Jesenice
Zobrazit všechny z okolí
  1. Praha
  2. Praha 22, Praha
  3. Uhříněves, Praha
  4. Merkurova, Praha
47 000 000 Kč
Splátka od 203 918 Kč měsíčně (úrok 5,09 %)

Vila, 400 m² + 1 m² pozemek
Merkurova, Praha

Zobrazit celou nabídku

včetně kontaktních údajů na majitele

Jste inzerent?

Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.

Realingo.cz
Realingo je největší český realitní vyhledávač, který podobně jako Google vyhledává nové reality na internetu. Denně pro Vás máme připraveno přes 65 000 nabídek prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních nemovitostí.
Ještě nemáte naši Realingo mobilní aplikaci?
Pokračujte v hledání z mobilu, přihlaste se k upozorněním na nové nabídky a najděte své vysněné bydlení díky Realingu. :-)
Mobilní aplikace AndroidMobilní aplikace iOS
Pro inzerenty
  • Přidat inzerát
  • Registrace / Přihlášení
  • Importní můstek
  • Pravidla používání
  • Zpracování osobních údajů
  • Kdo jsme
Může se hodit
  • Mobilní aplikace Android
  • Mobilní aplikace iOS
  • Cenová mapa
  • Blog
Zobrazit celou nabídku