
Investice nebo únik z města |Velikost 46 m² + Sklep 5 m²
Hledáte místo, kde se ráno probudíte s výhledem na hory, na lyže dojdete v přezkáčích, v létě sjedete na koloběžce nebo na kole přímo ze svahu Medvědín a večer si tu otevřete láhev vína v klidu lesů?
Právě pro Vás tu mám v nabídce byt 1+1 ve vyhledávané části Špindlerova Mlýna - Bedřichov. Klidné prostředí, skvělá dostupnost, jihozápadní orientace oken a praktická dispozice, která nabízí dostatek místa i pro spaní více osob.
Nachází se v 1. nadzemním podlaží udržovaného třípodlažního domu, který prošel částečným zateplením a hydroizolací (r. 2008). Kuchyň i obývací pokoj mají plnohodnotné rozměry, koupelna je zde prostorná. Bytová jednotka je útulná a je okamžitě volná k nastěhování. Můžete se sem jezdit rekreovat nebo trvale bydlet. K bytu náleží zděný sklep (5 m²), vhodný např. na uložení lyží či kol.
Důležité navíc:
Lokalitu čeká velký rozvoj - připravuje se tu vybudovat projekt Propojení, tedy nová kabinková lanovka Hromovka - Medvědín přímo přes Bedřichov, která dramaticky zvýší atraktivitu této části Špindlerova Mlýna. Už dnes sjíždíte ze sjezdovky Medvědín prakticky až před dům!
Financování je možné úvěrem, který Vám zprostředkujeme v naší společnosti eDO Finance.
Pro více informací jsem vám k dispozici, budu se na Vás těšit na prohlídkách.
Parametry
- ID nabídky Realingo-2612
- Jiný druh stavby
- Velmi dobrý stav
- 47 m² užitné plochy
- 135 957 Kč za m² užitné plochy
- Osobní vlastnictví
- Energeticky mimořádně nehospodárná (G)
- na Realingu
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.
Podobné nabídky v okolí
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.







