

Nabízíme k prodeji výjimečně prostorný a krásně sladěný byt 4+1 o užitné ploše 218 m², který se nachází v rodinném domě.
Dům má dvě bytové jednotky, přičemž každá z nich má zcela samostatný vstup. Majitelka druhé jednotky nevyužívá tuto část domu ani zahradu a přichází jiným přístupem - naprosté soukromí.
Součástí prodeje je i zahrada a prostorný sklep o výměře 11 m², garáž, zimní zahrada, dílna, menší prostor využívaný jako udírna. Celková atmosféra interiéru je velmi příjemná a nabízí dostatek místa pro rodinný život.
Velkým benefitem je krásně řešené podkroví, které si může každý upravit a využít přesně podle svých představ. Byt se prodává částečně vybavený, vše dle dohody s majitelkou.
Nemovitost se nachází v centu Velvar s kompletní občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti. Velmi dobrá je také dostupnost do Prahy - 30 minut.
Nastěhování je možné až po novém roce, únor–březen, dle dohody s majitelkou.
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!
Parametry
- ID nabídky Realingo-927586
- Smíšená stavba
- Velmi dobrý stav
- Řadový
- 2 patra s 1 podzemním
- 218 m² užitné plochy
- 421 m² pozemku
- Částečně vybaveno nábytkem
- Osobní vlastnictví
- Sklep
- 5 místností
- Přípojky: elektřina, plyn a kanalizace
- Možnost parkování na ulici a v garáži
- Vlastní garáž
- Rekonstrukce 2014
- na Realingu
- Aktualizace před 12 dny







