Realingo

Zpět na hledání

10 791 000 Kč
Rodinný dům · 136 m² · Nová Ves pod Pleší
Realingo
Prodej rodinný dům - Nová Ves pod Pleší, 136 m² - 1
Prodej rodinný dům - Nová Ves pod Pleší, 136 m² - 2
10 791 000 Kč

Rodinný dům, 136 m², Nová Ves pod Pleší

Orientační splátka44 533 Kč/měsiVypočítáno pro úvěr 8 632 800 Kč na 30 let při sazbě 4,59 %.Spočítat hypotékuSpočítat
10 791 000 Kč

Rodinný dům, 136 m², Nová Ves pod Pleší

Orientační splátka44 533 Kč/měsiVypočítáno pro úvěr 8 632 800 Kč na 30 let při sazbě 4,59 %.Spočítat hypotékuSpočítat

Hlavní parametry

Užitná plocha
136 m²
Cena za m²
79 346 Kč
Energetická třída
B
Rozloha
136 m²
Cena za m²
79 346 Kč
Energetická třída
B
  • KonstrukceCihlová
  • Plocha pozemku1 031 m²
  • Vloženo09.02.2026 (230 dní)
  • ID nabídky1519
  • KonstrukceCihlová
  • Plocha pozemku1 031 m²
  • Vloženo09.02.2026 (230 dní)

Prodám nízkoenergetický rodinný dům s podlahovou plochu 135,7 m².Půdorysné řešení vytváří přirozené atrium, soukromý prostor s krytou terasou umocněný osobitostí klasických sloupů. Promyšlenost základní dispozice 5+1 je v jeho variabilitě. Bohatý vnitřní prostor zahrnuje obývací pokoj s prakticky odděleným kuchyňským koutem, ložnici a 2 dětské pokoje. Součástí rodinného domu je zádveří, technická místnost, samostatné WC a samostatná koupelna.Dům bude za uvedenou cenu kompletně stavebně dokončen (včetně krbového komínu) a připraven k okamžitému nastěhování. Vnější i vnitřní provedení domu provedeme dle Vašeho individuálního výběru.K patě pozemku jsou přivedeny tyto inženýrské sítě: rozvody NN, splašková kanalizace a vodovod.Uvedená cena je včetně pozemku a DPH. Doba výstavby 4 - 5 měsíců od vydání stavebního povolení.V ceně není uvedena spodní stavba - tu si můžete přiobjednat.Malá Hraštice nabízí klidné bydlení v obklopení krásné přírody. V okolí najdete lesy, cyklostezky i řadu možností pro výlety a aktivní odpočinek. Obec má základní občanskou vybavenost a dobrou dostupnost do Příbrami, případně směrem na Prahu. Ideální místo pro ty, kdo hledají spojení přírody a pohodového života.

RealScan

Získejte nezávislý odhad tržní ceny této nemovitosti.

  • Odhad tržní ceny
  • Cenový vývoj v čase
  • Srovnání s nabídkami v okolí
Mapa se načítá...

Co je v okolí

Doprava
Autobus (Nová Ves p. Pleší)530 m · 7 min
Nákupy
Obchod (Potraviny Kolouchová)570 m · 7 min
Školy
Mateřská škola610 m · 8 min
Základní škola580 m · 7 min
Služby
Pošta610 m · 8 min
Volný čas
Restaurace (Fantom)500 m · 6 min

Kontakt na prodejce

Externí zdroj

Otevřít původní inzerát

ID nabídky: 1519

Tato nabídka pochází z externího zdroje. Realingo je realitní platforma, nikoli prodejce. Pro kontaktování a další detaily budete přesměrováni na původní stránku inzerátu.

Hypoteční kalkulačka

Podobné nabídky v okolí

Rodinný dům, 97 m²
9 191 000 Kč
Rodinný dům, 97 m²
Nová Ves pod Pleší
Rodinný dům, 134 m²
9 490 000 Kč
Rodinný dům, 134 m²
Sadová 54, Nová Ves pod Pleší
Rodinný dům, 117 m²
12 300 000 Kč
Rodinný dům, 117 m²
V Aleji 499, Nová Ves pod Pleší
Rodinný dům, 137 m²
10 650 000 Kč
Rodinný dům, 137 m²
Nová Ves pod Pleší, okres Příbram, Středočeský kraj
Rodinný dům, 120 m²
8 700 000 Kč
Rodinný dům, 120 m²
Malá Hraštice Velká Hraštice
Rodinný dům, 119 m²
11 850 000 Kč
Rodinný dům, 119 m²
Mokrovraty
  1. Okres Příbram
  2. Nová Ves pod Pleší

Inzerát z externího webu

Původní inzerát obsahuje všechny detaily a kontakt na inzerenta.

Otevřít původní inzerát

ID nabídky: 1519

RealScan

Získejte nezávislý odhad tržní ceny této nemovitosti.

  • Odhad tržní ceny
  • Cenový vývoj v čase
  • Srovnání s nabídkami v okolí
Realingo.cz
Realingo je největší český realitní vyhledávač, který automaticky agreguje aktuální nabídky nemovitostí z celého internetu. Každý den pro vás monitorujeme rozsáhlou databázi inzerátů zahrnující prodeje a pronájmy bytů, domů, pozemků i komerčních prostor.
Ještě nemáte naši Realingo mobilní aplikaci?
Pokračujte v hledání z mobilu, přihlaste se k upozorněním na nové nabídky a najděte své vysněné bydlení díky Realingu. :-)
Mobilní aplikace AndroidMobilní aplikace iOS
Pro inzerenty
  • Přidat inzerát
  • Registrace / Přihlášení
  • Importní můstek
  • Podmínky užití
  • Zpracování osobních údajů
  • Informace o cookies
  • Kdo jsme
Může se hodit
  • Realingo Premium
  • Mobilní aplikace Android
  • Mobilní aplikace iOS
  • Cenová mapa
  • Časté dotazy
RDomůHledáníOblíbenéMoje nemovitosti