

Nabízíme výjimečnou investiční příležitost s kouzlem minulosti – prodej zavedeného penzionu v autentické prvorepublikové vile z roku 1921. Nemovitost leží v malebné lokalitě na pomezí Jizerských hor a Krkonoš, s výborným spojením do Jablonce (20 min) a Liberce (35 min).
Vila prošla citlivou rekonstrukcí v roce 2009 a dnes nabízí prostorné stylové apartmány s dochovanými historickými prvky, které vytvářejí neopakovatelnou atmosféru. V přízemí se nachází sauna, solná jeskyně a technické zázemí. Pro rodiny je připraveno venkovní hřiště i vnitřní dětská herna.
Tato nemovitost je ideální nejen jako penzion, ale také jako rodinné sídlo, reprezentativní firemní objekt či dům pro nájemní bydlení. Díky prostoru a atmosféře je vhodná i pro svatby, oslavy či firemní akce. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat, ráda vás provedu.
Parametry
- ID nabídky Realingo-912473
- Cihlová stavba
- Velmi dobrý stav
- 3. patro (z 3 s 1 podzemním)
- 550 m² užitné plochy
- 40 909 Kč za m² užitné plochy
- Vybaveno nábytkem
- Osobní vlastnictví
- Balkón
- Odpad: veřejná kanalizace
- Vytápění: lokální elektrické
- Elektřina: 400 V
- Telefon
- Možnost parkování v garáži
- Vlastní garáž
- Výstavba 1921
- Rekonstrukce 2009
- na Realingu
- Aktualizace před 6 dny


