

Nabízíme Vám k prodeji rozsáhlý stavební pozemek o celkové výměře 2 814 m² s rodinným domem o zastavěné ploše 104 m² v obci Liteň, nedaleko Berouna a Karlštejna.
Hlavní předností této nabídky je možnost rozdělení pozemku na dvě samostatné stavební parcely, což umožňuje výstavbu druhého rodinného domu. Díky své velikosti a charakteru je pozemek ideální nejen pro komfortní rodinné bydlení s velkorysou zahradou, ale také jako investiční příležitost – například pro výstavbu dvou domů pro vícegenerační bydlení či následný prodej části pozemku.
Pozemek o výměře 2 814 m² je částečně rovinatý a mírně svažitý. Územním plánem je celý pozemek určen k výstavbě rodinných domů.
Na pozemku stojí původní rodinný dům vhodný k rozsáhlé rekonstrukci. Součástí jsou také hospodářské přístavky a zahradní pergola. Dům je napojen na elektřinu, plyn a vodu z vlastní studny.
Nemovitost se nachází v klidné části obce Liteň s veškerou občanskou vybaveností a zároveň nabízí krásný výhled do okolní krajiny. Lokalita potěší milovníky přírody – v okolí najdete množství turistických a cyklistických tras, zámek Liteň, Karlštejn i lom Amerika. Autobusové spojení do Berouna, vlaková stanice v nedalekých Všeradicích.
Nemovitost se nachází v klidné části obce Liteň s veškerou občanskou vybavenosti a zároveň nabízí krásný výhled do krajiny. Okolí nabízí množství turistických a cyklistických tras, zámek Liteň, Karlštejn i lom Amerika. Autobusové spojení do Berouna, vlaková stanice v nedalekých Všeradicích.
Parametry
- ID nabídky Realingo-174
- 2 m² pozemku
- 5 495 000 Kč za m² pozemku
- Přípojky: elektřina, plyn a kanalizace
- na Realingu
- Aktualizace před 3 dny
Co je v okolí
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.
Podobné nabídky v okolí
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.




