Realingo

Zpět na hledání

Cena dohodou
Komerční pozemek · Kynšperk nad Ohří
Realingo
Prodej komerční pozemek - Kynšperk nad Ohří - 1
Prodej komerční pozemek - Kynšperk nad Ohří - 2
Cena dohodou

Komerční pozemek, Kynšperk nad Ohří

Cena dohodou

Komerční pozemek, Kynšperk nad Ohří

Hlavní parametry

  • Vloženo08.02.2024 (962 dní)
  • ID nabídky2814
  • Vloženo08.02.2024 (962 dní)

Nabízíme Vám k prodeji průmyslový pozemek se stavbou, který se nachází v obci Zlatá u Kynšperka nad Ohří. Pozemek je situován na výborném místě u rychlostní silnice R6 spojující Karlovarský kraj s Prahou, v blízkosti dálnice D6 (Karlovy Vary – vzdálené 28km, Sokolov – vzdálen 13km i Cheb – vzdálen 16 km). Hraniční přechod s Německem je vzdálen 28 km od místa. K dispozici pozemek s možnou výstavbou hal:- 25 000 m²Pozemek je vhodný pro výstavbu moderních průmyslových areálů, výrobních objektů, skladů nebo jinýchdeveloperských projektů. Územní plán je schválen pro výrobu a skladování. Na hranici pozemku se nachází trafostanice a také vysokotlaké plynovodní potrubí.V těsné blízkosti lze sehnat i několik stovek pracovníků pro Váš budoucí podnik – ve vzdálenosti 1,5 km se nachází věznice s dozorem, kde je umožněno odsouzeným plnit pracovní úkoly. V blízkosti se nachází autobusová zastávka.Pro více informací neváhejte kontaktovat našeho makléře.Neplatíte provizi.

RealScan

Získejte nezávislý odhad tržní ceny této nemovitosti.

  • Odhad tržní ceny
  • Cenový vývoj v čase
  • Srovnání s nabídkami v okolí
Mapa se načítá...

Co je v okolí

Doprava
Autobus (Kynšperk nad Ohří, nám.)80 m · 1 min
Nákupy
Obchod (Potraviny u Tondy)50 m · 1 min
Školy
Mateřská škola210 m · 3 min
Základní škola (Střední škola živnostenská Sokolov)80 m · 1 min
Služby
Lékárna170 m · 2 min
Pošta220 m · 3 min
Volný čas
Restaurace (Pizzerie Tomino)200 m · 3 min
Hospoda (Bar Koruna Kynšperk)80 m · 1 min

Kontakt na prodejce

Externí zdroj

Otevřít původní inzerát

ID nabídky: 2814

Tato nabídka pochází z externího zdroje. Realingo je realitní platforma, nikoli prodejce. Pro kontaktování a další detaily budete přesměrováni na původní stránku inzerátu.

Hypoteční kalkulačka

Podobné nabídky v okolí

Komerční pozemek, 81 320 m²
Cena dohodou
Komerční pozemek, 81 320 m²
Kynšperk nad Ohří Zlatá
Pozemek, 52 m²
1 290 000 Kč
Pozemek, 52 m²
Kynšperk nad Ohří, okres Sokolov, Karlovarský kraj
Zahrada
600 000 Kč
Zahrada
Kynšperk nad Ohří, 357 51
Pozemek pro bydlení, 1 002 m²
1 800 000 Kč
Pozemek pro bydlení, 1 002 m²
Petra Bezruče , Kynšperk nad Ohří
Pozemek, 5 839 m²
699 000 Kč
Pozemek, 5 839 m²
Kynšperk nad Ohří
Pozemek pro bydlení, 1 260 m²
1 354 500 Kč
Pozemek pro bydlení, 1 260 m²
Kynšperk nad Ohří, okres Sokolov, Karlovarský kraj
  1. Okres Sokolov
  2. Kynšperk nad Ohří

Inzerát z externího webu

Původní inzerát obsahuje všechny detaily a kontakt na inzerenta.

Otevřít původní inzerát

ID nabídky: 2814

RealScan

Získejte nezávislý odhad tržní ceny této nemovitosti.

  • Odhad tržní ceny
  • Cenový vývoj v čase
  • Srovnání s nabídkami v okolí
Realingo.cz
Realingo je největší český realitní vyhledávač, který automaticky agreguje aktuální nabídky nemovitostí z celého internetu. Každý den pro vás monitorujeme rozsáhlou databázi inzerátů zahrnující prodeje a pronájmy bytů, domů, pozemků i komerčních prostor.
Ještě nemáte naši Realingo mobilní aplikaci?
Pokračujte v hledání z mobilu, přihlaste se k upozorněním na nové nabídky a najděte své vysněné bydlení díky Realingu. :-)
Mobilní aplikace AndroidMobilní aplikace iOS
Pro inzerenty
  • Přidat inzerát
  • Registrace / Přihlášení
  • Importní můstek
  • Podmínky užití
  • Zpracování osobních údajů
  • Informace o cookies
  • Kdo jsme
Může se hodit
  • Realingo Premium
  • Mobilní aplikace Android
  • Mobilní aplikace iOS
  • Cenová mapa
  • Časté dotazy
RDomůHledáníOblíbenéMoje nemovitosti