

13 900 Kč
Byt 1+kk, 40 m², Františka Kováříka, Plzeň
Předmětem pronájmu je byt 1+kk umístěný v 3. podlaží nově postaveného domu v Plzni na Skvrňanech, ulici Františka Kováříka.
Podlahová plocha bytu je 40m².
Za vchodovými dveřmi je prostorná předsíň, ze které je přístupná koupelna a obývací místnost s kuchyňským koutem.
V obývací místnosti je prostorná kuchyňská linka, vybavena vestavěnou chladničkou s mrazákem, myčkou nádobí, pečící troubou, indukční varnou deskou, odsavačem par.
V celém bytě budou v následujících dnech osazena svítidla. V předsíni bude naistalována předsíňová stěna a vestavěná skříň.
Prostor pro pračku je v koupelně.
Topení a ohřev TUV je řešen dálkově.
Příslušenstvím nabízeného bytu je také parkovací stání a sklepní kóje (7m²), obojí umístěné v přízemí domu.
PENB "B".
Byt je vhodný zejména pro jednotlivce nebo mladý pár. Nastěhování je možné ihned.
Parametry
- ID nabídky Realingo-2817
- Jiný druh stavby
- Velmi dobrý stav
- 2. patro
- 40 m² užitné plochy
- 40 m² pozemku
- 2 m² zastavěné plochy
- 348 Kč za m² užitné plochy
- Osobní vlastnictví
- Energeticky velmi úsporná (B)
- na Realingu
Co je v okolí
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.
Podobné nabídky v okolí
13 900 Kč
Byt 1+kk, 40 m²
Františka Kováříka, Plzeň
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.







