

14 900 Kč
Byt 2+kk, 51 m², U Valu 1017, Letohrad
Nabízíme k pronájmu moderní byt 2+kk, 51 m². Slunný byt je situován ve 1. nadzemním podlaží bytového domu, který se nachází v klidné lokalitě v zástavbě rodinných domů. Dům se skládá ze 14 bytů, sklep se nachází v přízemí a dům je vybaven výtahem.
Dům je hospodárně úsporný, na jeho výstavbu byly použity nejmodernější technologie. Bytový dům splňuje náročná kritéria a budova po právu spadá do třídy energetické náročnosti „kategorie B“. Topení zajišťují tepelná čerpadla, která v létě dokáží místnosti naopak příjemně ochlazovat. Nově došlo k instalaci střešních fotovoltaických panelů. Dům je příjemně vzdušný a na chodbách je dostatek světla.
Ve společných prostorách domu je možno využívat kolárnu, či kočárkárnu. Před domem naleznete dostatek parkovacích míst, každý byt může mít pronajaté své parkovací stání, navíc si lze pronajmout i parkovací stání zastřešené.
Nájemné činí 14.900 Kč + zálohy 4.990 Kč za celkový provoz (topení, elektřina, voda, pravidelná údržba, správa)
V ceně údržby je i úklid společných prostor domu, údržba zeleně v letních měsících a úklid sněhu v zimním období.
Jsme přímí majitelé, neplatíte odměnu realitní kanceláři.
Parametry
- ID nabídky Realingo-17010
- Cihlová stavba
- Velmi dobrý stav
- 1. patro
- 51 m² užitné plochy
- 292 Kč za m² užitné plochy
- Osobní vlastnictví
- Balkón
- Energeticky velmi úsporná (B)
- na Realingu
Co je v okolí
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.
Podobné nabídky v okolí
14 900 Kč
Byt 2+kk, 51 m²
U Valu 1017, Letohrad
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.







