Tato nabídka již není k dispozici
(od 19. 11. 4:28)

7 990 000 Kč
Splátka od 32 201 Kč měsíčně (úrok 4,39 %)Rodinný dům, 93 m², Náhon, Hradec Králové
JIŽ REZERVOVÁNO
Rodinný dům v Malšovicích klid, slunce a prostor pro Vaši budoucnost.
Hledáte rodinné bydlení v Hradci Králové? Pak Vás jistě napadnou Malšovice místo, kde se spojuje výborná dostupnost centra s bezprostřední blízkostí přírody. Najdete tu skvělé školy a školky, oblíbené cyklostezky i příjemné sousedství. Městský komfort a venkovský klid na jednom místě? Přesně tak!
A právě v této lokalitě pro Vás mám řadový rodinný dům s jižně orientovanou zahradou, který čeká na nové majitele, jejichž sny se zde stanou realitou.
Co Vás zaujme už na první pohled:
Slunná a soukromá zahrada, ideální na relax, zahradničení i víkendové grilování s přáteli a rodinou. Bazén či sauna? Vejde se.
Pozemek včetně zastavěné plochy má celkovou výměru 683 m².
Možnost rozšíření:
- současná dispozice 3+1 nabízí pohodlné bydlení, ale pokud toužíte po více prostoru, inspiraci najdete u sousedních domů s půdní vestavbou. Domácí kancelář? Další dětské pokoje? Šatna? Prostor tu je.
Praktické parkování:
- vjezd je z druhé strany pozemku, kde najdete i garáž a pohodlné místo pro více aut.
Technický stav:
Dům je ve velmi dobrém stavu pečlivě udržovaný, s novou střešní krytinou z roku 2022, plastovými okny (dvojskla), měděnými rozvody elektřiny a vytápěním přes plynový kotel. Výborný základ pro případnou modernizaci dle vašeho vkusu.
Financování v případě hypotečního úvěru s garancí nejlepší nabídky na trhu Vám pomůže zajistit specialista Adam Chudý ze Swiss Life Select.
A já se už moc těším, až Vám dům osobně ukážu.
Tak nashledanou v Malšovicích, Vaše certifikovaná realitní makléřka, Kateřina Kuhnová.
Parametry
- ID nabídky Realingo-24017
- Dobrý stav
- 93 m² užitné plochy
- 683 m² pozemku
- 225 m² zastavěné plochy
- 85 914 Kč za m² užitné plochy
- Energeticky mimořádně nehospodárná (G)
- Přípojky: elektřina a kanalizace
- na Realingu
- Aktualizace před 38 dny







